‘آن را هرج و مرج, کودک’: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ادعای پیروزی در سه شنبه نتایج

آن تبدیل شده است ساده ترین راه برای بالا بردن قاه قاه یا یک نگاه دانستن بیش از شام در واشنگتن: تبدیل گفتگو به نامزدی حزب دموکرات مسابقه.

که خارج از بحث دموکراتیک اولیه و یا حزبی به دنبال قوی باشد ؟ “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” است که به طور فزاینده مکرر ،

و پس از آن ثابت کرد که فوق العاده سهشنبه نتایج trickled در از 14 ایالت و یک منطقه است. سناتور. برنی ساندرز ورمونت را دیدم او به تازگی موفق به کسب موقعیت به عنوان پیشتاز تبخیر به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن از مردگان آمد به نماینده منجر شود.

نتایج منعکس کننده یک حزب تقسیم بین یک جوان رادیکال تر مجموعه ای از برای اولین بار رای دهندگان در امتداد سواحل و در ایالت های شمالی, در مقابل یک, مسن, سیاه جنوبی رای دهندگان که می خواهد بیشتر از اوباما در سال است. دموکرات وقت حریف نیاز صرفا گام به عقب و لذت بردن از یک درهم و برهم کردن است که می تواند در عین حال تبدیل به یک مبارزه به مرگ.

“نتایج تنها افزایش احتمال که هیچ نامزد خواهد شد به اندازه کافی نمایندگان برای رای پیروزی در کنوانسیون که تنها به معنی هرج و مرج بیشتر گفت:” براد Parscale تهمت را 2020 مدیر کمپین.

به این معنی تهمت بزرگ حامیان میان PACs می توانید نگه دارید خود را در پودر خشک. اگر چه آنها ماه را صرف ساخت پرونده مخالفت پژوهش حملات تنها نیاز به صورت جدی شروع به هنگامی که یک نامزد پدید آمده است.

در همان زمان سطح پایین چرخش همچنان به عنوان حامیان خوشحالی ریختن بنزین بر فرار embers, صدور حملات در بایدن و شناور تئوری های توطئه که دموکراتیک ایجاد خواهد تقلب ساندرز از پیروزی پس از بایدن را قوی نشان دادن در کارولینای جنوبی اولیه.

ایده این است برای تقویت خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی در بخش مسابقه و ارائه که آنها را به عنوان یک ضعیف تر از نامزد بایدن که مسن حامیان هستند بیشتر احتمال دارد به نوبه خود در ماه نوامبر.

بنابراین جمهوری خواهان نشان داده اند علاقه ای شکارچی بایدن کار در اوکراین. برای مثال سناتور. ران جانسون (جمهوری خواه ویسکانسین است که در حال آماده شدن برای احضاریه شاهد مرتبط Burisma اوکراین شرکت انرژی است که پرداخت می شود جو بایدن را به عنوان آنجا که $83,000 در هر ماه (با توجه به سوابق نشان داده شده است به مهر توسط ماموران اجرای قانون محلی).

فیلم ها و الگوهای رفتاری سوال 77 ساله تناسب اندام برای دفتر نیز در رواج.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گردش یک ویدیو نشان دادن بایدن ظاهرا مخلوط کردن خواهر او و همسرش در یک شنبه رالی. کمیته ملی حزب جمهوری خواه صادر کلیپ های نمادین ریاست جمهوری در سخنرانی های فرانکلین روزولت و جان اف کندی و رونالد ریگان که با نتیجه اخیر Bidenism: “ما این حقایق را به خود مشهود است. تمام مردان و زنان ایجاد شده توسط, شما می دانید, شما می دانید … چیزی.”

و رئیس جمهور خود را دامن زده توطئه ادعا که ایالت ماساچوست الیزابت وارن که به اشتراک گذاشته بود برخی از همان چپ زمین به عنوان ساندرز اما تا به حال از دست رفته هر گونه واقع بینانه مسیر به نامزدی باقی مانده در انتخابات با تنها هدف از تقسیم لیبرال رای می دهند.

“از حزب دموکرات ایجاد گرد هم آمدند و خرد برنی ساندرز دوباره! حتی این واقعیت است که الیزابت وارن ماند در مسابقه ویرانگر بود به برنی و اجازه خواب آلود جو به ساحل پیروزی ماساچوست” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “این یک طوفان کامل با بسیاری از خوب متحده باقی مانده برای جو!”

وارن از آن زمان کاهش یافته و از نژاد او را زیر پور سه شنبه ،

آن است که همه خبر خوب برای تیم مغلوب ساختن پیشی جستن ، نشانه هایی وجود دارد که میانه رو دموکرات ها در حال مدیریت به کنار گذاشته اختلافات خود و متحد کردن پشت سر یک نامزد با هر دو سناتور. ctq و پیت Buttigieg انداختن و حمایت بایدن پیش از سه شنبه.

و مایک بلومبرگ فاجعه نشان و کمپین خروج در حال حاضر رایگان خود را میلیون ها دلار برای بایدن و پایین-رای گیری مسابقه.

اما حتی است که به ارمغان می آورد یک پوشش نقره ای: بیشتر احساس وحشت و نگرانی برای ساندرز هواداران که, احساس فریب خورده, در نبرد برای روح ،

“این هرج و مرج, کودک,” گفت: یک ارشد تهمت کمپین مشاور “و دیگر این lefty برنی حامیان احساس hoodwinked توسط سیستم بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>