‘آن را در مورد قدرت’: Tucker Carlson هشدار بزرگ Tech پاسخ به COVID-19 ‘برای تلفن های موبایل زیادی مانند چین’

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson صدا زنگ در مورد آنچه که او به عنوان توضیح داده شده به طور فزاینده ای استبدادی پاسخ از کسانی که در قدرت به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کارلسون باز شنبه قسمت از Tucker Carlson امشب بازبینی ویروسی تصویری از دکتر. دن اریکسون و آرتین Massihi دو کالیفرنیا پزشکان که علنا سوال تأثير گسترده مستند سفارشات و همچنین نشان داد که فشار برخی از پزشکان رو به باد تعداد COVID-19 مرگ و میر.

“آنها خوانده صفحات آمار دولت و سپس تفسیر آنها را در نور خود را طولانی تجربه بالینی پزشکان” کارلسون گفت. “در یک نقطه آنها اشاره کرد که به تازگی تنظیم نرخ مرگ در ایالت کالیفرنیا است که بسیار پایین تر از هر کسی انتظار آن بود و پرسید: اگر مقامات دولتی وجود دارد باید تغییر سیاست های خود را بر اساس این علم است.”

[ مربوط به: ‘بی پروا و تست نشده تفکرات’: پزشکان توصیه می شود که بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات در صورت واکنش]

اذعان به پیچیدگی وضعیت کارلسون در ادامه به ضجه و زاری کردن که یوتیوب برداشته پزشکان تصویری. “متاسفانه برای همه ما مطلع بحث است دقیقا همان چیزی است که مقامات نمی خواهند,” او گفت:. “آنها می خواهند بلامنازع اطاعت, به طوری که آنها در حال سرکوب آزادی بیان. شب گذشته پزشکان تصویری شما را دیدم شب گذشته کشیده شد از یوتیوب, بزرگترین تصویری-میزبانی وب سایت در جهان است. آن را یک حادثه است. یوتیوب بستری انجام آن است. این شرکت با ذکر یک ” تخلف از جامعه دستورالعمل و نمی طلبیم.”

کارلسون اضافه شده است که پاسخ رسمی به کروناویروس به احتمال زیاد دیده می شود به عنوان یک “نقطه عطف” در این رابطه از شهروندان ایالات متحده را به خود دولت است که ثابت خواهد کرد که “تیز شکستن با 250 سال از قانون و سفارشی.”

توضیح میدهد که چگونه پزشکان تنها جرم بود و رسیدن به “نتیجه گیری های مختلف برای مردم در حال حاضر در اتهام” کارلسون افزود: “یوتیوب و پدر و مادر خود شرکت گوگل در حال حاضر رسما ممنوع کرده. مدیر عامل یوتیوب اعتراف کرد که آشکارا.”

[ همچنین بخوانید: ‘این است که سانسور’: گوگل تعلیق evangelical church app برای نقض coronavirus ‘حساس رویدادهای سیاست]

با استناد به botched اطلاعات سازمان بهداشت جهانی ارائه شده در طول همه گیر کارلسون لعنتی این ایده از بین بردن اطلاعاتی که در تضاد آنها را به عنوان “مضحک.”

“این است که در مورد علم” گفت: کارلسون. “سانسور هرگز در مورد علم است. آن را در مورد قدرت. بزرگ شرکت های فن آوری با استفاده از این تراژدی به افزایش قدرت خود را بیش از جمعیت است.” وی با اشاره به Facebook اخیر حذف یک صفحه در مورد یک برنامه ریزی اعتراض دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer. “هفته گذشته Facebook موسس مارک زوکربرگ توضیح داد که این تظاهرات مانند این دیگر محافظت بیان سیاسی.”

“ما در حال تبدیل شدن بیشتر مانند چین” کارلسون هشدار داد. “این هولناک است. و آن را به شما می گوید همه چیز را که ما حرفه ای کلاس با شور و شوق استقبال از این است.” Singling یک مقاله اخیر در اقیانوس اطلس, کارلسون بیشتر excoriated رسانه ها برای “دیگر به چالش کشیدن قدرت” و اضافه کرد “آنها در حال تبانی با قدرت و که ممکن است پس چرا وجود دارد بنابراین کمی بحرانی پوشش گسترده بسط نظارت در حال حاضر در روند.” او گفت: سیاستمداران نیز در حال سقوط در خط پشت شرکت های فن آوری.

“جای تعجب نیست که رهبران ما انجام داده اند چنین ضعیف کار ما محافظت از چین” کارلسون به این نتیجه رسیدند. “آنها در همان تیم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de