ایتالیا coronavirus تلفات تاپ 10,000

مارس 28

ایتالیا coronavirus مرگ و میر پیشی گرفتن از 10000 در روز شنبه حتی به عنوان contagions گسترش قابل ملاحظه ای باقی مانده پایدار است.

در اروپا سخت ترین-آمار کشور تا به حال 889 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, مقامات بهداشت و درمان گفت: با اندکی کاهش نسبت به روز جمعه رکورد. موارد جدید رز حاشیه به 5,974 آوردن مجموع تعداد بیماران در کشور به 92,472.

دولت تنظیم شده است به گسترش آن شدید مهار اقدامات تا اواسط مارس و بیش از دو برابر مقدار مالی و پولی کشور را فلج کردن اقتصاد است.

ایتالیا virus روند نشان می دهد که منحنی است که در حال حاضر به طور کامل در آن فاز خطی و دیگر نمایی با افزایش روزانه در مجموع موارد از حدود 7% لورنزو Pregliasco از بنیانگذاران محقق YouTrend گفت: در یک مصاحبه تلفنی. مرگ باقی می ماند بسیار بالا اگر چه آن را دشوار است به منظور برآورد صحیح میزان داده ها به دلیل پایه از کل موارد است که احتمالا بسیار دست کم گرفت.

نخست وزیر جوزپه کونته است به طولانی شدن زمان نزدیکی-کل مستند برای دو هفته فراتر از زمان مارس 3, مهلت, Corriere della Sera روزنامه گزارش شده است. برخی از حداقل استثنا مورد بحث, برای, شرکت, این روزنامه افزود که بازگشت به حالت عادی در هر صورت اتفاق می افتد تنها به تدریج. وزیر آموزش و پرورش لوسیا Azzolina گفت: در حال حاضر مدارس نمی بازگشایی اوایل ماه آینده به عنوان در ابتدا برنامه ریزی شده است.

لومباردی منطقه در اطراف میلان است که در مرکز ایتالیا شیوع گزارش شده 542 مرگ و میر در روز شنبه و 2,117 جدید موارد با توجه به لمباردی بالا سلامت رسمی Giulio Gallera.

ایتالیا کشتی با جهان مرگبارترین شیوع حتی به عنوان سرایت اولیه نشان می دهد نشانه هایی از کاهش سرعت پس از سه هفته است که در آن فعالیت های اقتصادی متوقف تقریبا به طور کامل. دولت در حال آماده سازی یک دوم دور از محرک پس از 25 میلیارد یورو (حدود 28 میلیارد دلار) بسته تصویب شده در این ماه حتی آن را به عنوان قفل شده است و در مذاکرات با شرکای اروپایی در بیشتر مشترک مالی پشتیبانی می کند.

کونته در مصاحبه ای گفت: شنبه منتشر شده توسط Il Sole 24 Ore که اقدامات جدید برای تصویب در ماه آینده به ارمغان بیاورد ایتالیا به طور کلی محرک و بالاتر از آستانه 50 میلیارد یورو برای مقابله با countrys’ چشمگیر رکود است.

اعتماد به نفس در میان ایتالیایی, کسب و کار سقوط کرد در این ماه در سراسر همه بخش ها با ایتالیا تولید ناخالص داخلی عنوان یک انقباض از 6.5 درصد در سال 2020 با توجه به تحقیقات گروه Prometeia. مصرف برق همچنان به سقوط همراه با فعالیت های اقتصادی.

معاون وزیر دارایی لورا کاستلی گفت: در مصاحبه با La Stampa که ایتالیا را به طور کلی تعهد مالی می تواند تا حد 100 میلیارد یورو هنوز به خوبی از 300 میلیارد یورو و 750 میلیارد یورو بسیج توسط فرانسه و آلمان بود. دولت آوریل اقدامات می تواند به ارزش 50 میلیارد یورو دو به اندازه دور اول محرک با توجه به Il Messaggero.

در همین حال نشانه هایی از ناآرامی های اجتماعی و اقتصادی پریشانی در حال افزایش در ایتالیا فقیر مناطق جنوبی است.

یک Lidl سوپر مارکت در Palermo, سیسیل, مورد حمله قرار گرفت توسط افرادی که حاضر به پرداخت هزینه برای خرید خود را با توجه به گزارش چند رسانه ای. پلیس در حال گشت زنی ورودی به شهر بزرگترین سوپر مارکت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>