ایتالیا coronavirus تعداد شاید 10 برابر بیشتر از آمار رسمی: Official

تعداد coronavirus موارد در ایتالیا شاید 10 برابر بیشتر از آمار رسمی منتشر شده توسط دولت, رئیس آژانس تلفیقی داده ها نشان داد به رسانه ها در روز سه شنبه.

در مقام شمارش ایتالیا در حال حاضر چین که در آن ویروس پدید آمده است. آخرین آمار رسمی از ایتالیا فاش کرد که 6,820 اند از عفونت در به سختی یک ماه در حالی که تعداد موارد تایید شده است آمار 69,176.

آنجلو Borrelli سر از عمران سازمان حفاظت گفت: La Repubblica روزنامه: “نسبت یک گواهی مورد از هر 10 اعتبار دارد.”

او تخمین زده است که به عنوان بسیاری از 6,40,000 مردم می تواند آلوده شده اند. او در ادامه گفت که با توجه به محدود تست هزاران نفر در ایتالیا رفته, غیر قابل تشخیص, رویترز گزارش داد.

با توجه به CNBC گزارش پس از چهار هفته به این بیماری همه گیر ایتالیا در حال حاضر معتقد است که بدترین قسمت این است که بیش از به عنوان نرخ رشد کاسته است از روز یکشنبه.

با توجه به جورجو گوری شهردار برگامو یک شهر کوچک در ایتالیا که شاهد سنگین ترین مرگ و میر در کشور, آمار رسمی نیز حاکی از کاهش رشد این ویروس در دو روز گذشته.

پرداختن رسانه ها گوری گفت: “من محتاط بودن چون من نمی خواهم به فریب خودم, اما در همان زمان من خیلی امیدوارم که دو هفته از مستند به علاوه به طور فزاینده اقدامات محدود کننده تولید نتایج.”

دولت تعطیل شده همه غیر ضروری کسب و کار تا آوریل 3 و دولت بود و با توجه به بعد ملاقات روز سه شنبه به اعمال محدودیت های سختگیرانه تر از جمله پیاده روی, جریمه های نقدی برای مردم نقض shutdown را تا 4000 یورو از 206 یورو در حال حاضر به عنوان در هر CNBC گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>