ایتالیا قرنطينه 16 میلیون نفر در 14 استان

ایتالیا دستور مجازی مستند در سراسر یک نوار از آن ثروتمند شمالی روز یکشنبه از جمله سرمایه مالی میلان در یک drastic جدید تلاش برای سعی کنید برای جلوگیری سرعت در حال رشد شیوع کروناویروس.

این محدودیت های بی سابقه ای که تاثیر برخی از 16 میلیون نفر و اقامت در نیروی تا 3 آوریل امضا شد به قانون یک شبه توسط نخست وزیر جوزپه کرد.

این اقدامات جدید می گویند مردم باید وارد کنید و یا ترک لمباردی, ایتالیا, ثروتمندترین منطقه و همچنین 14 استان در چهار, دیگر مناطق از جمله شهرهای ونیز Modena Parma, Piacenza, Reggio Emilia و ریمینی.

کونته گفت: هیچ کس اجازه داده می شود به حرکت در داخل و یا خارج از این مناطق و یا درون آنها را مگر اینکه آنها تا به حال ثابت کار مرتبط با دلایل انجام این کار و یا مسائل مربوط به سلامت.

ملی اورژانس

“ما مواجه با یک ملی اضطراری است. ما را از همان ابتدا به خط از حقیقت و شفافیت و در حال حاضر در حال حرکت بودند با روشن بینی و شجاعت با استحکام و عزم” کونته به خبرنگاران گفت:.

“ما باید برای محدود کردن گسترش ویروس و جلوگیری از بیمارستان های ما از غرق,” او گفت:.

خیابان ها در شهرهای شمالی از جمله میلان شد ساکت تر از حد نرمال در صبح روز یکشنبه. آن را بلافاصله روشن نیست چگونه stringently سفارش خواهد بود ای اداره با مردم گرفتار دور از خانه, زمانی که این اقدامات به اجرا در آمد اجازه بازگشت.

در اوایل روز شنبه این اقدامات تا به حال هنوز هم به نظر می رسد در روزنامه رسمی که در آن قانون باید منتشر شود تا به طور رسمی به اثر.

ده مرگ در سقوط چین قرنطینه سایت

شانگهای/پکن: ده نفر کشته و 23 دام افتاده باقی می ماند پس از سقوط از یک هتل است که مورد استفاده قرار گرفت به قرنطینه افراد تحت نظر به coronavirus در چین شهر گوانجو, مقامات گفت.

بیش از 70 نفر در نظر گرفته شده که در ابتدا به دام افتاده در هفت طبقه ساختمان که سقوط شنبه شب.

به عنوان 16:00 پکن زمان در روز یکشنبه مقامات برگرفته 48 نفر از محل سقوط با 38 از آنها فرستاده شده به بیمارستان وزارت مدیریت اضطراری گفت.

تصاویر از سایت نشان داد نجات کارگران چادری در کلاه, عینک و ماسک صورت حمل مجروح مردم دور به انتظار کادر پزشکی در سفید لباس و ماسک های جراحی.

نجات بیش از 1000 نیروی مردم از جمله آتش نشانان و نیروهای پلیس و دیگر پاسخ گوی اضطراری وارد شده در سایت در شنبه شب, مقامات گفت: در یک کنفرانس رسانه های سازماندهی شده توسط Quanzhou دولت در روز یکشنبه.

از 71 نفر در داخل هتل در زمان سقوط 58 شده بود تحت قرنطینه آنها اضافه شده است.

تعداد رمان coronavirus موارد در جهان ایستاده بود در 105,836 از جمله 3,595 مرگ و میر در سراسر 95 کشور جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im