ایتالیا در مستند – برخی ملاحظات

ایتالیا وارد آن هفته چهارم از مستند به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ادعا کرد بیش از 13,241 قربانیان به عنوان از آوریل 3 سال 2020 است. برای کسانی از شما که نه بیش از حد آشنا با کشور ایتالیا دارای جمعیت 60 میلیون نفر یا حدود یک بیستم از هند.

چه معنی آن را به زندگی در انزوا به هفته با احتمال است که آن تمدید خواهد شد تا پایان آوریل ؟

اجازه بدهید از ابتدا شروع.

در اواسط ژانویه ما شروع به شنیدن در مورد مرموز این هرگز دیده-قبل از پنومونی که در ووهان چین. من فکر نمی کنم هر کسی درک آنچه که قرار بود و همچنین به این دلیل که مقامات چینی بودند نه اینکه به طور کامل و شفاف در حد این بیماری همه گیر.

اکثر مردم هرگز از ووهان بنابراین برای بسیاری از ما آن چیزی بود که در جایی خارج وجود دارد در آسیا دور محل به شرق اروپا است. سپس اخبار: کل استان هوبئی با جمعیت تطبیق ایتالیا شد و در مستند. این اولین شوکی اما ما آن را در به تعویق انداختن.

حتی قدرتمند تصاویر بیرون آمدن از ووهان یک شهرستان تبدیل شده است که از شلوغ مرکز تجاری به شهر ارواح در عرض چند هفته نمی شد به اندازه کافی به ما را متوجه این حد مشکل است. پلیس و ارتش گشت شهر توقف و دستگیری کسانی که شکست قرنطینه. بیمارستان ساخته شد در کمتر از دو هفته و ده ها هزار نفر از مردم در بیمارستان بستری شد. اما این احساس بود که آن بد بود اما در چین هزاران کیلومتر دور است.

سپس یک روز Covid-19 زدم در درب ما. در ابتدا چند موارد جدا شده و سپس بیشتر و بیشتر تا زمانی که بیمارستان ها از لومباردی منطقه در اطراف میلان شد پر از افراد بیمار. پس از آن بود ونتو را به نوبه خود و سپس ناحیهای در شمال غربی و سپس Emilia-Romagna و خوشبختانه به کمتر از حد بسیاری از مناطق دیگر. مردم در حال مرگ بودند در هزار است. دولت در زمان برخی از ترسو اقدامات به احتمال زیاد کم بها دادن به شدت از وضعیت. سپس یک شب آمد اعلام: ایتالیا در مستند است.

نقض قوانین

ایتالیایی ژنتیکی تحمل به قوانین به طوری که در اولین واکنش مردم به عنوان اگر “در خانه ماندن” منظور فقط یک “پیشنهاد است.” با وجود مقررات سختگیرانه منع مردم از ترک خانه های خود و بدون دلیل قانع کننده به خیابان ها هنوز هم بسیار شلوغ است. پلیس فرستاده شدند و به گشت زنی در خیابان ها و اجرای قوانین به شدت. هزاران نفر از مردم جریمه شد و در نهایت ما آن را کردم. ما نیاز به ماندن در خانه. از آنچه من می بینم از ویندوز من, اما من احساس می کنم هنوز هم وجود دارد اتاق را برای بهبود. من خانه را ترک تقریبا هر چهار روز یک بار به خرید مواد غذایی و دیگر مواد غذایی, و من هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در خیابان ها.

این مستند تحت تاثیر قرار همه ما به درجات مختلف. من خوش شانس طرف من: free-lance روزنامه نگار پس از من از خانه کار می کنند بسیاری به هر حال. من می توانید تماس های تصویری, تلفن, تماس, ارسال سوالات از طریق ایمیل و سپس به نوشتن داستان. این ایده آل نیست اما آن کار می کند. درآمد و خشک اما مگر این مستند طول می کشد برای همیشه لطفا برای من باید قادر به مقابله با آن است. من استفاده می شود به داشتن من در اطراف در طول روز بچه ها به نظر نمی رسد به دست مدرسه زیاد است. خیلی خوب.

بسیاری از افراد, اما, چهره, اختلال قابل توجهی به زندگی خود را. مدارس بسته شده به طوری که بچه ها در خانه هستند. برخی از مدارس باید شروع به درس آنلاین; برخی دیگر را نه. همه کودکان باید ابزار لازم برای آموزش از راه دور – قابل اتصال به اینترنت کامپیوتر پرینتر — در صفحه اصلی. بنابراین برای خانواده ها با پدر و مادر هر دو کار را تبدیل به یک سردرد بزرگ. که به نظر می رسد پس از این بچه ها ؟ که از پدر و مادر باقی می ماند در خانه ؟ بسیاری از مکان ها به تصویب رسید کار از خانه سیاست اما برخی از مشاغل شما نیاز به خارج وجود دارد. اگر شما کار در یک سوپر مارکت (یکی از چند دسته از کسب و کارهای مجاز به کار) یا کادر پزشکی شما واقعا نمی باید یک انتخاب است.

اختلالات

این اختلال شامل تمام جنبه های زندگی ما. مردم را به مقابله با مالی (از دست دادن درآمد) و روانی (خانواده ها استفاده می شود به صرف زمان زیادی با هم) و فیزیکی (عدم ورزش) و اجتماعی (ما گلهای نفر) اثرات طولانی مدت مجبور انزوا. مردم واکنش نشان می دهند به روش های مختلف بسته به وضعیت خاص است.

چند روز به عقب در حالی که در خط در سوپر مارکت من خواسته برخی از مردم آنچه را که آنها در مورد این مستند و این بیماری همه گیر در کل. به غیر از کلی بدبختی در مورد محدودیت در زندگی روزمره و خط در سوپر مارکت ها من زده شد توسط چه سه نفر گفت که من فکر می کنم نگرش آنها در مجموع احساس عمومی کشور است.

کارلو (او کاهش یافته است به خانواده اش نام) یک مرد میانسال که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر در یک بانک بزرگ گفت: این دردناک است اما او احساس خوش شانس. او با این نسخهها کار از خانه و سه روز در هفته می رود و به دو نفر دیگر است. او گفت که او هنوز هم می شود پرداخت کامل حقوق در پایان ماه و در حالی که خود را تا پایان سال جایزه را تحت تاثیر قرار به طور کلی او فکر نمی کند این مستند تغییر خواهد کرد زندگی خود را در راه قابل توجه. “Continúa La vita (زندگی در می رود)” او فلسفی اضافه شده است.

دوم شد و ایرینا (او بیش از حد کاهش یافته و به او نام و نام خانوادگی) و 34 سال از اوکراین که مشغول به کار در ایتالیا به عنوان یک پرستار حدود ده سال است. او گفت: درآمد او تا به حال بیش از نصف شده چرا که مردم می ترسند که او ممکن است گرفتن Covid19 و آلوده افراد مسن تر به نظر می رسد او پس از. او گفت که او قرار بود به درخواست برای کمک مالی دولت است که به مردم خود اشتغالی که دیده اند درآمد خود را کاهش می یابد به دلیل این بیماری همه گیر اما “اگر این می رود برای بسیاری دیگر من هیچ کار در همه,” او گفت:.

سوم یک وکیل بود. این 45 سال (که نمی خواهم به نام او) بود که بسیار مورد سرزنش چین برای همه چیز. “چین hid اطلاعات در مورد کوروناویروس برای یک مدت زمان طولانی و اطلاعات غلط در جهان است,” او گفت:. “آنها باید به ما پرداخت خسارت نه تنها با ارسال چند ماسک صورت و برخی از پزشکان” او با عصبانیت اضافه شده است. “این به اندازه کافی برای ایجاد این ظروف سرباز یا مسافر!”

همه ستایش از تلاش های جامعه پزشکی در مبارزه با این بیماری همه گیر و همه کلمات خشن سوی دولت برای اقدام سریع و قاطعانه به اندازه کافی.

چشم انداز اقتصادی

اقتصاد را احساس قابل رویت ترین و فوری اثر است. کوچک و متوسط کسب و کار را تحمل فشار از آن را به عنوان آنها کمتر به معنی مقابله با شرایط اضطراری. بسیاری از شرکت های در معرض خطر بسته شدن برای خوب اگر مستند می رود برای بیش از حد طولانی و دولت فراهم نیست, سریع و مناسب کمک. یکی از دوستان من که اجرا می شود یک فروشگاه پیتزا است به من گفت که زمانی که او می رود به کار او باید به آتش حداقل یکی از این چهار نفر او استفاده می شود به قبل از استخدام coronavirus آمار ایتالیا. هنگامی که مستند است و بیش از آن خواهد بود نه مثل قبل. نوعی از محدودیت اجرا خواهد شد برای برخی از زمان مؤثر بر توانایی این کسب و کار به بازگشت به حالت عادی. حتی شرکت های چند ملیتی باید یک زمان دشوار است. امروز در حال به هم پیوسته جهان کسی نهایی محصولات شخص دیگری را به قطعات. خواهد شد شرکت های ایتالیایی قادر به اصلاح خود جای خود را در بین المللی زنجیره تامین به طور کامل ؟ آن را سخت به بگویید اما آن را نمی خواهد بود کسب و کار به عنوان معمول است.

حقیقت این است که این بیماری همه گیر کوروناویروس دارای طرح میتوانست به زندگی به عنوان ما استفاده می شود. ما لذت بردن از درجه بالایی از آزادی است. آزادی به بیرون رفتن برای یک قهوه یا چای, آزادی برای رفتن برای یک پیاده روی در هر زمان آزادی به دیدار آنها از ما می خواهند که ما می خواهیم. زمانی که این آزادی است یا محدود ما احساس جهان در حال آمدن است به پایان است. و اولین غریزه است که به مبارزه برای آن را دریافت. و است که واکنش مناسب. اما چگونه ما آن را به عقب ؟ با نقض قوانین ؟ با شکستن قانون ؟ پاسخ ساده است: “هیچ!” تنها راه این است که برای شکستن سرایت و این می تواند تنها از طریق سخت انزوا و احترام به قوانین. و برای منتقدان فقط در نتایج نگاه کنید. پس از سه هفته میزان افزایش موارد جدید کاهش یافته است. یکی دیگر از تلاش همه ما و ما قادر خواهید بود برای از سرگیری زندگی ما به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de