ایتالیا گسترش coronavirus مستند به کل کشور به عنوان موارد جدید افزایش

کل ایتالیا قرار داده خواهد شد تحت مستند تا ماه آینده نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد روز دوشنبه در یک اقدام بی سابقه و غیر منتظره جدید تلاش برای ضرب و شتم coronavirus در اروپا بدترین آسیب دیده کشور است.

کونته به خبرنگاران گفت که اقدامات معرفی فقط دو روز پیش در بسیاری از نقاط شمالی شد دیگر کافی است پس از یک پرش در مرگ و میر وابسته به شدت بیماری عفونی و گفت: تمام ملت تا به حال به فداکاری برای جلوگیری از گسترش آن.

“تصمیم درست امروز را در خانه بماند. آینده ما و آینده ایتالیا در دست ما است. این دست باید بیشتر مسئول امروز بیش از همیشه قبل از” کونته گفت که هنجارهای خواهد به اجرا در آمده در روز سه شنبه.

ایتالیا 60 میلیون نفر تنها قادر خواهد بود به سفر برای کار دلایل پزشکی و یا شرایط اضطراری تا آوریل 3. همه مدارس و دانشگاه ها که بسته شد در سراسر کشور در هفته گذشته تا مارس 15 را در حال حاضر نمی بازگشایی قبل از ماه آینده.

سرایت تنها به نور آمد در نزدیکی ایتالیا مالی سرمایه میلان در فوریه 21. از آن به بعد شده اند وجود دارد برخی از 9,172 مورد تأیید و 463 مرگ و میر قرار دادن نظام سلامت تحت فشار عظیم.

کونته گفت: تمام تجمعات عمومی را ممنوع و اعلام کرد که تمام رویدادهای ورزشی از جمله بالا پرواز سری مسابقات فوتبال خواهد بود به حالت تعلیق پرتاب نزدیک تماشا قهرمانی به درهم و برهمی است.

“ما لازم نیست که هر زمان. شماره در حال نمایش است که شده است وجود دارد رشد قابل توجهی در عفونت های مردم در بخش مراقبت های ویژه و مرگ و میر او گفت:” در یک آدرس حزن انگیز. “عادات ما باید به تغییر در حال حاضر. ما باید همه چیز را برای ایتالیا.”

تلاش برای مهار شیوع ایتالیا اعمال کنترل دقیق بر روی سفر از شمال منطقه لمباردی و بخش هایی از همسایه ونتو, Piedmont و Emilia-Romagna در روز یکشنبه. این محدودیت ها در حال حاضر افزایش یافته بنابراین همان قوانین حاکم بر کل کشور کونته گفت.

دولت در حال حاضر دستور سینما تئاتر و موزه ها به دید و گفت: مغازه ها و رستوران ها به اطمینان حاصل شود که مشتریان باقی مانده حداقل یک متر (یارد) از هم جدا.

تمام رستوران ها و کافه ها در حال حاضر به 6 بعد از ظهر (به وقت محلی) و همه آلپ اسکی باید بسته است. اما حمل و نقل عمومی باقی خواهد ماند عملیاتی در سراسر ایتالیا.

زندان, شورش

محدودیت اعلام کرد در تعطیلات آخر هفته در حال حاضر گرفته شده و عوارض خود را در میلان با خیابان های آن بسیار ساکت تر از حد نرمال در روز دوشنبه و بسیاری از کوچکتر مغازه ها و کافه ها بسته شده است. حتی در میان کسانی که به سمت چپ باز بیشتر خالی باقی مانده است. “وجود دارد هیچ کس در همه. من هرگز دیده می شود هر چیزی آن را دوست دارم” گفت: یک فروشگاه دستیار در Rinascente فروشگاه در مرکز شهر.

دراماتیک ترین اثر حذفی از coronavirus بحران دیده در ایتالیا به سر می برند زندان که در آن زندانیان rioted در زندان های سراسر کشور پس از بازدید از حقوق قطع شد به مبارزه با ویروس. هفت زندانی درگذشت در هرج و مرج است که آغاز شده و در تعطیلات آخر هفته وزارت دادگستری گفت.

با این کشور در حال حاضر در آستانه رکود اقتصادی دولت مراحل آمده اند در یک هزینه برای منطقه یورو سومین اقتصاد است که همچنین دارای بلوک دومین بدهی شمع پس از یونان.

میلان بورس بود که برخی از 17 درصد از زمان شیوع در شمال ایتالیا از دست داد بیشتر از 11 درصد در دوشنبه عملکرد ضعیفی منطقه ای آن همسالان.

خبری که در این مستند می توان به کل کشور ساخته شده بود پس از بازارها بسته شده بود و می تواند باعث تازه فروش, بالا بردن شبح بحران های گذشته با ایتالیا هزینه استقراض در حال حاضر به طور قابل توجهی بالاتر از یک هفته پیش.

بازده اوراق قرضه دولت به شدت افزایش یافت در دوشنبه هل دادن فاصله بین ایتالیا و معیار, آلمانی, اوراق قرضه 10 ساله بازده بالاتر از 200 اساس امتیاز برای اولین بار از ماه اوت سال 2019.

دولت در حال حاضر وعده داده شده 7.5 میلیارد یورو ($8.57 میلیارد دلار) برای کاهش تاثیر اقتصادی بحران, اما کونته نشان داد که پول بیشتری مورد نیاز خواهد بود.

یک منبع دولتی گفت: وزارت خزانه داری با توجه به بلند کردن کسری بودجه به 2.8 درصد از ملی خروجی این سال است. آن را تنها در هفته گذشته اعلام کرد که این برنامه ریزی برای افزایش کسری بودجه به 2.5 درصد از قبلی هدف از 2.2 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de