مایکل بلومبرگ حمله ورمونت بهداشت ، برنی سندرز برای سیاست های خود در نابرابری درآمد و گفت آنها خاطره انگیز از کمونیسم.

در حالی که بحث در مورد این موضوع از کارگران نمایندگی در شرکت تخته طول نوادا دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در چهارشنبه ساندرز گفت: “شما می دانید آنچه آقای بلومبرگ نبود شما ساخته شده که تمام این پول. شاید خود کارگران نقش بازی در آن را به عنوان به خوبی.”

او افزود: “و این مهم است که کسانی که کارگران قادر به به اشتراک گذاری مزایای. همچنین زمانی که ما بسیاری از مردم به کار روزمره و آنها احساس خوبی در مورد شغل خود احساس می کنند مانند دندان در یک دستگاه. من می خواهم کارگران قادر به نشستن در شرکت تخته به عنوان به خوبی به طوری که آنها می توانید برخی می گویند بیش از آنچه که اتفاق می افتد به زندگی خود را.”

مدیران معطوف به بلومبرگ برای دیدن اگر سابق شهر نیویورک شهردار موافقت با ساندرز سیاست. “البته که نه” او پاسخ داد.

“من نمی توانم فکر می کنم از یک راه است که آن را آسان تر برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دریافت رای از گوش دادن به این گفتگو. این مسخره است. ما در حال رفتن به پرتاب کردن داری. ما سعی کردیم که. کشورهای دیگر که سعی کردم. آن را به نام کمونیسم و آن را فقط کار نمی کند,” او گفت:.

سال پیش Sanders نمی اجتناب بودن به نام “کمونیست.”

در سال 1972 یک 32 ساله ساندرز گفت: “من نمی ذهن مردم و تماس با من یک کمونیست. حداقل آنها هنوز زنده است.”

در بسیاری از نقاط ساندرز درگیر خود با جناح چپ سازمان هایی مانند سوسیالیستی کارگران ،

به عنوان شهردار برلینگتون ورمونت ساندرز شد به طور مداوم با آشغال مقالات و جزوات از کمونیست انقلابی قرار گرفتند. و در یک نقطه FBI بررسی روابط سوسیالیستی حزب کارگران هر چند هیچ اتهام شد و تا کنون به ارمغان آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im