‘این یک تعهد’: Trey Gowdy می گوید رای دهندگان کارولینای جنوبی نیست ‘پرشور’ به صورت بایدن

سابق کارولینای جنوبی در کنگره Trey Gowdy گفت: دموکرات ها در دولت هستند “پرشور” در مورد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پیشنهاد خود را برای کاخ سفید است.

در طول فاکس اخبار و تحلیل از کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه Gowdy اظهار نظر در بایدن اولین پیروزی در انتخابات دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد روند برای سال 2020 انتخابات.

“جو بود را به نفع خود. و کارولینای جنوبی خوب بود به او چرا که او اینجا بوده است بسیاری,” او گفت:. Gowdy همچنین اشاره کرد که همکار جمهوری خواهان در این ایالت از جمله ایالت لیندسی گراهام در یک رابطه مثبت با بایدن.

ایدئولوژی نیز شمارش چیزی در اعماق قرمز دولت است.

“کارولینای جنوبی که قرار بود هرگز به رای دادن برای کسی است که به توصیف خود را به عنوان یک سوسیالیست ،” Gowdy گفت: در نظر گرفتن یک شات در ایالت ورمونت برنی ساندرز پیشتاز به عنوان روز مسابقه.

هنوز Gowdy عنوان هر فرصتی بایدن ممکن است مجبور به گرفتن نخل باد بزنی دولت در انتخابات عمومی ،

“در میان دموکرات دوستان من اصلا حس بسیاری از شور و شوق در مورد بایدن. این یک تعهد. آن را مانند تماشای همه مردم باز کردن هدایای کریسمس. شما رو به آن را انجام دهد” Gowdy گفت: در به کارگیری قیاس. “او تا به حال به پیروزی … منظورم این است که من و شما از تماشای. این یک بازی است که شما انتظار می رود را به نفع خود و شما را به نفع خود.”

در انتخابات 2016 و سپس نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضرب و شتم هیلاری کلینتون در ایالت کارولینای جنوبی یک درصد دو رقمی حاشیه.

Gowdy گفت: او معتقد است که دموکرات های عصبی هستند که ساندرز ممکن است مانع نامزدی حزب دموکرات بیشتر از یک نامزد میانه رو مانند بایدن مقایسه وضعیت به “تماشای یک زنجیره سیگاری پر کنید تا ماشین خود را با گاز است.”

بایدن را پیش بینی پیروزی در کارولینای جنوبی نشانه اولین بار او برنده یک دموکرات نامزدی مسابقه بیش از سه ریاست جمهوری اجرا می شود, رفتن نزدیک به 33 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im