این جستجوها در 3 مادون گروه TS, AP منجر به درآمد بحساب نیامده بیش از ₹2,000 cr

جستجوهای انجام شده توسط مالیات بر درآمد بخش منجر به تشخیص درآمد بحساب نیامده بیش از ₹2,000 کرور.

مالیات بر درآمد گروه تا به حال انجام جستجو و تشنج عمل در فوریه 6, 2020 در حیدرآباد ویجیاوادا کوددپه ویساکاپاتنام دهلی نو و پونا پوشش بیش از 40 محل.

جستجو عمل شامل سه برجسته زیرساخت های گروه های مستقر در آندرا پرادش و Telangana.

تحقیقات منجر به متلاشیکننده از عمده راکت از نسل نقدی از طریق ساختگی پیمانکاران بیش از صورتحساب و ساختگی صدور صورت حساب. چند متهم اسناد و مدارک و مقالات شل شد و تصرف در جستجو به غیر از ایمیل, WhatsApp, پیام های غیر قابل توضیح خارجی معاملات کشف شد در جستجو.

جستجو در عملیات نیز انجام شد و همکاران نزدیک از جمله سابق منشی شخصی از یک فرد برجسته و شواهد متهم کشف و ضبط شده با توجه به بیانیه ای از Surabhi Ahluwalia, کمیسر مالیات بر درآمد (رسانه ای و ویژگی های سیاست) و مقام سخنگوی CBDT.

عملیات جستجو نشان داد که شرکت زیرساخت به حال subcontracted کار به چند خالیست/ساختگی اشخاص. برآورد اولیه نشان می دهد انحراف مسیر بیش از ₹2,000 کرور روپیه از طریق معاملات که از طریق لایه های متعدد اشخاص با در زنجیره آخرین کوچک بودن اشخاص با گردش مالی کمتر از ₹2 کرور برای جلوگیری از تعمیر و نگهداری از کتاب ها از حساب و ممیزی مالیاتی.

چنین اشخاص بودند یا نه در یافت ثبت نام خود را به آدرس و یا به ترتيب پوسته اشخاص. چند جمله پیمانکاران کنترل شد اصل پیمانکاران با تمام ITR براده و دیگر compliances در حال انجام از IP آدرس اصلی دفتر شرکت.

سرمایه گذاری مستقیم خارجی رسید از چندین کرور روپیه در گروه شرکت یکی از شرکت زیرساخت مشکوک به round-tripping از آن فاقد بودجه است.

غیر قابل توضیح نقدی از ₹85 لاخ و جواهرات به ارزش ₹71 لاخ کشف و ضبط شده است. بیش از 25 بانک قالبهای شده اند محدود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>