Election شب ماه نوامبر می تواند احساس خیلی شبیه شروع از 2000 فلوریدا بازشماری که در زمان 36 ماه به تصمیم می گیرید که رئیس جمهور بعدی خواهد بود با توجه به سریع تغییرات قوانین در کشورهای اتخاذ پست الکترونیکی-در و absentee ballot سیستم.

لجستیکی موانع شمارش مقادیر انبوه از آراء و چالش های حقوقی با محوریت آراء که شمارش نیست می تواند تاخیر نتایج کامل روز یا چند هفته که ممکن است شامل عدم اطمینان در مورد اینکه آیا رئیس جمهور تهمت یا جو بایدن برنده انتخابات اگر در این مسابقه است که در برخی از کشورها.

“مردم نیاز به انتظار آن است که آنها در حال رفتن به اتصال به سی ان ان و دریافت پاسخ در 11 یا نیمه شب در روز انتخابات” جو آماده, مدیر دموکراسی برای مردم در مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده PIRG گفت: واشنگتن آزما. “در بسیاری از موارد تعداد قابل توجهی از آرا را نمی توان به حساب” پس از آن.

افزایش شدید تقاضا در رای غیابی در حال حاضر تحت الشعاع انتخابات مدیران در مقدماتی برگزار شد این سال است. نیویورک نیست شروع به شمارش رای غیابی برای آن مقدماتی تا این گذشته سه شنبه دو هفته پس از آن انتخابات مقدماتی آماده اشاره کرد.

“هر دولت است که قابل تاریخچه مقیاس بزرگ رای گیری غایب من فکر می کنم در حال رفتن به مبارزه در ماه نوامبر برای مقابله با تقاضا” جیسون Snead, مدیر اجرایی, صادق, انتخابات, پروژه گفت: واشنگتن آزما.

در ایالت واشنگتن است که در مجموع رای-با-سیستم پست الکترونیکی وزیر خارجه کیم Wyman هشدار داده است که ایجاد سیستم برای پردازش پست الکترونیکی-در رای گیری به سرعت و با دقت طول می کشد زمان طولانی است.

“شما نمی توانید فقط یک تلنگر سوئیچ و رفتن از رئال کم غیابی به 100% رای-توسط-mail” Wyman گفت که نیویورک تایمز در ماه آوریل است. “از آن زمان پنج سال برای به دست آوردن تمام 39 از شهرستانهای ما را به حرکت به رای-توسط-mail.”

قوانین طراحی شده اند که برای بخش بزرگی از پست الکترونیکی-در و رای غیابی خواهد شد و همچنین سرعت شمارش آرا.

در برخی از ایالتها مدیران مجاز به روند و تایید پست الکترونیکی-در رای گیری که می تواند شامل تطبیق استشهاد امضا در مقابل پاکت به رای دهندگان فایل روز یا چند هفته پیش از روز انتخابات, در حالی که دیگران منع از انجام این کار تا روز. این کشورها عبارتند از مهم کالج انتخاباتی نوسان ایالت ویسکانسین پنسیلوانیا و میشیگان.

کشورهای دیگر از جمله فلوریدا و نیوهمشایر اجازه می دهد تا پردازش اتفاق می افتد زودتر اما بار شمارش برگه های رای قبل از انتخابات ،

اما آنچه واقعا می تواند کشیدن نتایج انتخابات و تاخیر در نتایج انتخابات ریاست جمهوری اگر تهمت و بایدن بسیار نزدیک متحده بسیار مهم است و پرونده های حقوقی بیش از شمارش پست الکترونیکی-در برگه های رای.

“شما می تواند به دنبال در بیش از فقط چند روز. شما می تواند به دنبال در هفته دادخواهی بسته به اینکه چقدر بد این مشکلات هستند” Snead گفت.

وجود دارد می تواند پرونده های حقوقی در مورد اینکه آیا یا نه به تعداد پست الکترونیکی-در رای گیری که انداخته بودند به دلایل فنی — 2020 نسخه از “حلق آویز chads” در فلوریدا رای گیری که منجر به weekslong نبرد قانونی بیش از شمارش آرا در دولت که در آن توزیع کالج انتخاباتی آرا تصمیم 2000 انتخابات ریاست جمهوری.

بسیاری از رای غیابی در حال پرتاب و هرگز شمارش به دلیل مسائل فنی است. امضا بر روی جلد پاکت که حاوی پست الکترونیکی-در رای گیری می تواند پرتاب کردن به عنوان خواهد بود برگه های رای که در حال بازگشت نیست در پاکت مناسب.

نزدیک به 1 در 10 پست الکترونیکی-در برگه های رای در مارس ویژه انتخابات در نیوجرسی بودند شمارش با توجه به نیوجرسی نور افکن. در فلوریدا هزاران نفر از رای شمارش نیست چرا که آنها دریافت شد پس از روز انتخابات به جای الزام قانونی از قبل از روز انتخابات.

حتی اگر در این مسابقه نه چندان نزدیک در ایالت های مهم است که آن را تاخیر نتایج انتخابات برای هفته های سیاسی انشعابات به احتمال زیاد.

“شما می توانید ببینید مردم ساخت یک مورد که در انتخابات نامشروع بود چرا که همه این قوانین تغییراتی که تحمیل شده بود در آخرین لحظه توسط دادگاه به دلیل مردم آوردن حزبی دعاوی تلاش برای دستکاری در روند انتخابات” Snead گفت.

دولت در انتخابات مقامات هشدار داده اند که وجود دارد بعید است به نتایج کافی در دسترس در شب انتخابات به تماس با کلید مسابقه.

“ما بدست عادت کرده اند به این ایده که وسط شب از شب انتخابات ما در حال رفتن به می دانم که تمام نتایج” جمهوری خواه اوهایو وزیر امور خارجه فرانک لاروس گفت: از آسوشیتد پرس است. “شب انتخابات گزارش ممکن است کمی بیشتر طول بکشد.”

“این ممکن است چند روز قبل از ما می دانیم که به نتیجه انتخابات گفت:” Jocelyn بنسون, میشیگان, وزیر امور خارجه. “ما باید به آماده شدن برای آن در حال حاضر و قبول این واقعیت است که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de