شده است وجود دارد یک اختلال در کار روزمره با توجه به مستند در بسیاری از نقاط جهان.

Covid-19 ایجاد شده است هرگز قبل از تجربه اضطراب مردم تعجب می کنم چه اتفاقی خواهد افتاد به شغل و حرفه. صنایع هتلداری و رستوران ها و شرکت های هواپیمایی رسانه و سرگرمی بوده است نهفته به عنوان کسب و کار دید حداقل برای یک سال و در برخی از موارد یا حداقل تا سه ماهه آینده در دیگر موارد.

کارکنان متعلق به این بخش در فروش, پشتیبانی از مشتری, و عملیات نقش در حال تلاش برای پیدا کردن جایگزین شغل در بخش های دیگر. این کلید خود را به موفقیت خواهد بود توانایی خود را برای انتقال خود را به مهارت های اصلی به دامنه های جدید تمرکز بر دستیابی به این مهارت و همچنین به عنوان توانایی به کار از راه دور.

اخبار مرتبط

اگر چه شده است وجود دارد یک اختلال در کار روزمره با توجه به مستند در بسیاری از نقاط جهان با توجه به راه های جدید از عملکرد کارکنان و مشتریان نیاز به افزایش پشتیبانی برای دسترسی به آن سیستم است. از این رو, شده است وجود دارد افزایش تقاضا برای آن پرسنل پشتیبانی. در حالی که بسیاری از کسب و کار خواهد بود ارزیابی خود را از آن بودجه رفتن به جلو وجود دارد خواهد بود ادامه داد: تقاضا برای سیستم های فعلی و برنامه های کاربردی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از تغییرات مداوم سیستم های حساب تغییرات در رفتار خرید مشتری ها و الگوهای.

E-commerce برداشت تا یک تجدید شتاب و این ادامه خواهد داد برای جذب این متخصصان با مجموعه های مهارت در برنامه نویسی داده ها تجزیه و تحلیل و طراحی محتوا. بخش هایی مانند بهداشت و درمان, داروسازی, مواد غذایی و انبار تماس بگیرید برای استعداد های اضافی با مهارت های جدید-مجموعه. کسانی که به دنبال تجزیه و تحلیل مشاغل در خدمات مالی یا خرده فروشی خواهد بود قادر به پیدا کردن فرصت های بهداشت و درمان و آنها باید به سرعت به درک تفاوت های ظریف از حوزه ها مانند بیمارستان و فروشگاه های مواد مخدر و تجهیزات پزشکی تولید کنندگان و غیره.

به طور مشابه, بازاریابی دیجیتال متخصصان از رسانه ها و یا صنعت سرگرمی می تواند پیدا کردن فرصت هایی را برای استفاده از مهارت های خود را در تجارت الکترونیکی و یا دستگاه های مبتنی بر سرگرمی, بازی, edutainment و آموزش و پرورش. با همکاری و کنفرانس از راه دور تبدیل شدن به محبوب مصرف کنندگان صنعتی و متخصصان بازاریابی نیاز به یاد بگیرند که چگونه برای رسیدن به مشتریان از راه دور و نزدیک خود را به فروش مخابرات و یا آن را عرضه می کنند به جای روش های سنتی بازاریابی جلسه در فرد است. در چنین حالات داشتن مهارت در زبان های متعدد در مفید آمده است برای فروش و پشتیبانی فنی و یا محتوای نظرات.

این ارائه دهندگان خدمات خواهد بود و به دنبال راه هایی است که توسط آنها می تواند در بهینه سازی هزینه های خود را و همچنان به ارائه خدمات به مشتریان خود. بسیاری از این شرکت ها در حال حاضر درخواست کارکنان خود را به upskill خود را به ویژه هنگامی که آنها در حال کار از خانه و در حال ارائه آنها را با یادگیری الکترونیکی و همچنین وبینار فرصت.

این متخصصان بیش از حد ممکن است نگران از دست دادن شغل خود را در زمان سناریو. اگر که اتفاق می افتد که ممکن است موقتی باشد. کسانی که به انجام کارهایی است که باید قابل توجه آن محتوا و تراز وسط قرار دارد با معاصر دیجیتال پشتیبانی از فرآیندهای کسب و کار باید قادر به دوباره اختراع خود را با به روز رسانی خود را در آن شایستگی در لبه مناطق مانند امنیت ابر و یا تجزیه و تحلیل ترافیک به اطمینان حاصل شود آنها را جایگزین مشاغل جلوتر از آنها.

آنچه نیز باید نادیده گرفته شده است که پس از بحران کنونی رول بیش از وجود دارد خواهد بود تجدید حیات کسب و کار است که قطعا باید دیجیتال قطعات و بنابراین وجود خواهد داشت بیشتر و افزایش تقاضا برای آن مهارت است. بنابراین learnability و قادر به انطباق خواهد فرمان حق بیمه در زمان جلوتر و از این رو این مهارت ها باید القا حتی قبل از دانش آموزان فارغ التحصیل از کالج ها.

نویسنده منشي استعداد جهانی آهنگ یک آموزش شرکت راه حل های شرکت

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی