‘درست است’: سفیر چین پشت هیلاری کلینتون جیر انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘شعارهای نژادپرستانه’

روز پس از وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون پاره پاره جمهور تهمت برای آنچه که او به نام “شعارهای نژادپرستانه” به سمت چین یک سفیر از کشور است که موافقت با احساسات.

چینی سفیر آفریقای جنوبی Lin Songtian حمایت سابق دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری در دو خط صدای جیر جیر در پاسخ به کلینتون در سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر تهمت خود را برای ادامه استفاده از واژه چینی “ویروس” و “ووهان ویروس.” کلینتون ادعا تهمت بود “تبدیل به شعارهای نژادپرستانه برای منحرف کردن اذهان از شکست خود را به کروناویروس به طور جدی در اوایل.”

“این درست است” نوشت: Lin در صبح روز شنبه. “عدالت همیشه با صدای بلند صحبت می کنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بر ذکر منشاء coronavirus منجر به انتقاد از رسانه ها که تنها یک ماه پیش با استفاده از زبان های مشابه برای توصیف آنفولانزا مانند بیماری است. این بیماری اعتقاد بر این است که برای اولین بار به نظر می رسد در یک بازار غذاهای دریایی در ووهان چین اما زبان رئیس جمهور است مورد استفاده برای توصیف جغرافیایی خانه این ویروس تا ایجاد یک تلخی حزبی سیاسی بحث.

جنگ از کلمات در یک زمان می آید زمانی که مقامات ایالات متحده و چین را تقویت توطئه و شک در مورد جدول زمانی از این ویروس و از کجا آمده است. در مارس 12, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Lijian ژائو پیشنهاد کرد که “ممکن است ما ارتش آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان.”

اما مقامات بالا در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تحت فشار قرار دادند در این ادعا که ایالات متحده هر یک نقش مهمی در گسترش این بیماری در چین است.

“این کمپین دروغ آغاز شد که هنگامی که ما شروع به تماس با این خطر است که ایجاد شده است نه تنها برای مردم چین اما در حال حاضر ما می توانید ببینید مردم در سراسر جهان که در آن دولت چین می دانستم که در مورد این خطر به حال شناسایی آن,” گفت: وزیر امور خارجه مایک Pompeo در اوایل این هفته. “آنها برای اولین بار به می دانم و آنها تلف با ارزش روز در پایان مقابل اجازه می دهد صدها نفر از هزاران نفر از مردم به ترک ووهان برای رفتن به مکان هایی مانند ایتالیا که در حال حاضر رنج می برند بدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>