این صنعت در حیدرآباد در حالت آماده باش بالا به عنوان یکی دیگر از متخصصین و اهل فن را نشان می دهد Covid-19 علائم

صنعت IT در حیدرآباد که شامل حدود 5.2 لاخ کارکنان روانیش به عمل پس از متخصصین و اهل فن آزمایش مثبت بود و دیگری پایین آمد مشکوک به Covid-19 عفونت است. دوم متخصصین و اهل فن با این نسخهها کار برای DSM خدمات مشترک در Raheja Mindspace تسهیلات; شرکت تعطیل کرده است عملیات خود را ‘تا اطلاع ثانوی’ و خواسته است آن 350 کارکنان به محل کار از خانه.

بسیاری دیگر از این شرکت فرستاده اند ارتباطی به کارکنان خود درخواست آنها را به اقدامات احتیاطی در برابر ویروس. برخی از آنها را اجازه داده اند بخشی از نیروی کار خود را برای کار از خانه.

داف و فلپس که استخدام متاهل از DSM کارمند نیز خواسته کارکنان آن به کار از خانه. در حالی که DSM گفت که کارمند تشخیص داده شد با Covid-19 صبح امروز یک مقام دولتی گفت: یک گزارش از پونا شد انتظار.

با این گزارش ها باعث وحشت Telangana فناوری اطلاعات وزیر Jayesh Ranjan و Cyberabad کمیسر پلیس V C Sajjanar خطاب به یک کنفرانس مشترک مطبوعاتی با هشدار سخت در برابر شایعه-mongers.

“DSM است به حالت تعلیق عملیات تنها برای یک روز برای تمیز کردن محل. حدود 23 کارکنان شاغل در مجاورت نزدیک با کارمند هستند در خود شده است. این درست نیست که می گویند که تمام دفاتر در Mindspace مرکز تعطیل شد,” Jayesh Ranjan گفت.

در ضمن Telangana وزیر بهداشت E Rajender گفت که دولت تصمیم گرفته است که اجازه می دهد تا بیمارستان های خصوصی به نمونه برداری و ارسال آنها برای تشخیص در پونا.

HYSEA مشاوره

با دو techies گزارش مثبت برای Covid-19 حیدرآباد نرم افزار صادرکنندگان’ Association (HYSEA) خواسته است آن عضو-شرکت به گام شب زنده داری برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این انجمن که حدود 1000 نفر از کوچک و بزرگ آن شرکت کرده و با ارسال یک مشورتی به اعضای آن آنها را به یک لیست از باید ها و نبایدها.

آن را خواسته است این شرکت ها برای انجام دور با سیستم های بیومتریک برای حضور و غیاب و جلوگیری از تجمع. HYSEA نیز خواسته شرکت یا به تعویق انداختن یا لغو همه قابل اجتناب سفر.

“ما باید به آنها گفت که برای تغییر به غیر شخصی حالت ارتباطی در هر کجا که ممکن است” Murali Bollu رئیس جمهور HYSEA گفت BusinessLine. چندین شرکت در فرایند اجازه می دهد کارکنان خود را برای کار از خانه.

AP سناریو

همانطور که در آندرا پرادش اطلاعات دولت 281 مسافران شناسایی شده اند و برای آزمایش های بیشتر و نظارت است. از این 65 نفر بودند در خانه های خود تحت نظارت های پزشکی. هر چند دو بيمار تحت درمان در بیمارستان خود نمونه های آزمایش منفی است.

در 24 ساعت گذشته هشت نفر موارد مشکوک شناسایی شده اند از جمله پنج در ویساکاپاتنام و در الورو ویجیاوادا و کاکینادا. نمونه های جمع آوری شده از این بیماران فرستاده شده اند به حیدرآباد برای معاینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im