این گروه تشخیص TDS به صورت پیش فرض از صدها کرور; عمده مخابرات در بیمارستان های زنجیره ای در لیست

During the investigation based on data analytics, the department also found that the real estate group mentioned above had defaulted on outstanding TDS liability and interest payable of Rs 214 crore. در این تحقیقات بر اساس تجزیه و تحلیل داده های این بخش همچنین نشان داد که گروه املاک و مستغلات در بالا ذکر کرده بود در برجسته TDS مسئولیت و بهره قابل پرداخت تومان 214 کرور.

درآمد بخش مالیات تشخیص داده پیش فرض بر روی مالیات کسر شده در منابع (TDS) توسط برجسته شرکت از جمله یک اپراتور مخابراتی بزرگ چند بیمارستان و یک گروه املاک و مستغلات و عمده شرکت نفت. به صورت پیش فرض اجرا به صدها کرور گروه در بیانیه ای گفت.

TDS پرداخت به دولت در حدود 45 درصد از کل مالیات مستقیم مجموعه. با توجه به قوانین TDS به پرداخت به دولت مرکزی ظرف هفت روز از پایان ماه است که در آن کسر شده است.

اخبار مرتبط

این اپراتور مخابراتی است و به قصور 324 تومان کرور روپیه در TDS پرداخت. “این شرکت را ندارد مورد نیاز TDS پرداخت 10% u/s 194J از درآمد قانون مالیات بر 1961 در ویژگی های قرارداد به ارزش 4000 تومان کرور. مقدار بیشتر موجب بالا رفتن هنگامی که پرس و جو به اتمام است” این گروه در بیانیه ای گفت: بدون نام بردن از اپراتور است.

به طور مشابه دو برتر بيمارستان با 2500 و 700 تخت ظرفیت مرتکب شده اند TDS به طور پیش فرض از Rs 70 کرور و 20 تومان کرور روپیه بود. در حالی که یک بیمارستان بود گناه از ساخت هر گونه TDS در قراردادهای ساخت و ساز به عنوان قانونی مورد نیاز یکی دیگر از کسر مالیات در نرخ 10% تنها در حقوق و دستمزد پرداخت به پزشکان به جای ارائه TDS نرخ 30% قابل استفاده برای پرداخت حقوق و دستمزد.

علاوه بر این یک تحقیق نشان داده است که این بیمارستان ها نیز نمی ساخت های مورد نیاز TDS پرداخت 10 درصد از هزینه نگهداری پرداخت شده برای سلام فن آوری پیچیده عملیات تئاتر و تشخیصی است.

“آن بود دیده می شود که بسیاری از بیمارستان ها بودند و هنوز هم مطابق با TCS هنجارهای آن را به اثر از ژوئن 1, 2016 که تحت آن در هر پرداخت نقدی دریافت بیش از Rs 2 لاخ بیمارستان شد نیاز به جمع آوری TCS در نرخ 1% و واریز آن به حساب دولت” این اداره گفت.

در این تحقیقات بر اساس تجزیه و تحلیل داده های این بخش همچنین نشان داد که گروه املاک و مستغلات در بالا ذکر کرده بود در برجسته TDS مسئولیت و بهره قابل پرداخت تومان 214 کرور. عمده TDS پیش فرض مربوط به پرداخت بهره در وام های برجسته.

این شرکت تا به حال گرفته شده وام های بزرگ که در آن بهره پرداخت اعتبار شد از زمان به زمان TDS بموقع کسر های مالی سال بود اما نه سپرده به حساب دولت بخش گفت.

آن اضافه شده است که پس از آن مورد عدم رعایت بهره در نرخ 1.5% برای هر ماه و یا بخشی از ماه است که پرداخت می شود از تاریخ که در آن چنین مالیات کسر شده است به تاریخ که در آن چنین مالیاتی است که در واقع سپرده به حساب دولت.

در یکی دیگر از اکشن با TDS بال از این بخش به طور پیش فرض از حدود از 3200 تومان کرور روپیه تشخیص داده شد در مورد عمده شرکت نفت که شامل کوتاه کسر مالیات و غیر قابل کسر از مالیات بود.

در حالی که کوتاه کسر مالیات مربوط به TDS برای چندین سال در پرداخت هزینه برای خدمات فنی برای نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری از تکنولوژی بالا پالایشگاه های نفت برای پرداخت های شیمیایی فرآیند دوباره تبدیل به گاز و حمل و نقل LNG به طور پیش فرض از کسر TDS داشت کامپوزیت قرارداد شامل خدمات و خرید از محصولات که در آن TDS در 2% رای باید کسر شده است بخش گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>