ISRO را قابل اطمینان ترین شریک HAL ارائه می شود ‘ساخته شده در هند’ L-40 مرحله برای GSLV-MKII

This is expected to take off on March 5 late evening at around 5.43 pm according to ISRO, from the second launch pad of Satish Dhawan Space Centre, Sriharikota.انتظار این است که این را در 5 مارس در اواخر شب در حدود 5.43 pm با توجه به ISRO از دومین سکوی پرتاب از Satish Dhawan فضای مرکز Sriharikota.

پیش از ژئو سنکرون راه اندازی خودرو (GSLV-MKII)-F12 پرواز برنامه ریزی شده خود را به پرواز در ماه اوت اروپا (ISRO) دریافت 50 L-40 مرحله از Hindustan Aeronautics Limited (HAL). تا کنون هوافضا تقسیم هال نه تنها یکپارچه اما همچنین عرضه L-40 مرحله برای 12 پرواز از GSLV MKII. این شامل GSLV MKII -F10 پرواز است که برنامه ریزی شده در هفته اول ماه مارس-2020.

علاوه بر یکپارچه L-40 مرحله هال نیز تولید پرچ سازه های سوخت مخازن خوراک خطوط PSLV, GSLV MKII و GSLV MKIII راه اندازی وسایل نقلیه و سازه های ماهواره های مختلف برای آژانس فضایی.

اخبار مرتبط

دولت متعلق به شرکت شده است ISRO ترجیح شریک برای بیش از سه دهه است. تقریبا در تمام پروژه های بزرگ از جمله Chandrayaan-من Chandrayaan-II Mangalyaan و پروژه های آینده مانند Gaganyaan هال درگیر است.

هند برتر هوافضا شرکت شده است ISRO را شریک در پروژه های مختلف که از جمله ساخت PSLV و GSLV سازه و همچنین نقش مهمی را در فضای آژانس CE-20 برودتی موتور. آن را نیز پیوست ماموریت مریخ و تا به حال ارائه شده ماهواره ساختار و سوخت tankages.

GSLV-F10 پرواز

انتظار این است که این را در 5 مارس در اواخر شب در حدود 5.43 pm با توجه به ISRO از دومین سکوی پرتاب از Satish Dhawan فضای مرکز Sriharikota.

آن است که با وزن حدود 2,275 کیلوگرم GISAT-1 است که یک دولت از هنر ماهواره دیدبانی زمین است که می تواند قرار داده شده در یک همزمانی انتقال مدار توسط GSLV-F10.

با استفاده از پردازنده سیستم نیروی محرکه این ماهواره خواهد به فینال برسد geostationary orbit.

GISAT-1 است که انتظار می رود به منظور تسهیل در نزدیکی زمان واقعی مشاهده قاره هند است.

را در هند و ISRO

در تلاش برای به عمده فشار را در هند ابتکار این آژانس فضایی اتحاد تصمیم گرفت به دعوت خصوصی شرکت های هندی برای ساخت پنج قطبی ماهواره ای راه اندازی وسایل نقلیه (PSLVs).

هیچ شرکت خارجی در نظر گرفته خواهد شد برای این است.

هر دو هال و L&T امضا توافق نامه برای ساختمان PSLVs و شرکت هایی مانند Godrej و دیگر بازیکنان کوچکتر نیز وجود داشته باشد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de