isro recruitment, isro recruitment 2020ISRO استخدام: داوطلبان انتخاب خواهد شد و بر اساس عملکرد خود را در آزمون کتبی مهارت تست استقامت یا تست آمادگی جسمانی

ISRO استخدام: The Indian Space Research Organisation (ISRO) صادر کرده است اعتراف کارت آزمون استخدام برای تعدادی از پست ها از جمله تکنسین B پست/دستیاران فنی. نامزدها ممکن است دانلود خود اعتراف کارت از طریق وب سایت رسمی isro.gov.در. امتحان کتبی برگزار خواهد شد در 15 مارس.

هند برتر تحقیقات فضایی سازمان است که به دنبال برای پر کردن به عنوان بسیاری از 63 پست های خالی. داوطلبان لازم است به حمل اعتراف کارت های مربوطه خود را امتحان مراکز با هدف شناسایی و تایید. آنها را نمی خواهد اجازه ورود به سالن امتحان بدون اعتراف کارت.

اخبار مرتبط

نامزد انتخاب خواهد شد و بر اساس عملکرد خود را در آزمون کتبی مهارت تست استقامت یا تست آمادگی جسمانی. آنها را استخدام برای تعدادی از پست ها از جمله draughtsman-B تکنسین-B, علمی, دستیار, دستیار فنی Hindi تایپیست کتابخانه دستیار طبخ غذا همراه مامور اتش نشانی و وسیله نقلیه سنگین رانندگی و راننده خودرو سبک.

در اینجا چگونه نامزدها ممکن است دانلود خود اعتراف کارت.

1 نامزدها ممکن است برای اولین بار بازدید از وب سایت رسمی isro.gov.در

2 پس از این آنها ممکن است بر روی لینک “دانلود اعتراف کارت’

3 بعدی آنها ممکن است در حال حاضر خود را وارد کنید, رول, اعداد, تعداد ثبت نام.

4 در حال حاضر نامزدها را پیدا خواهد کرد اعتراف کارت بر روی صفحه نمایش خود را.

5 نامزدها ممکن است در حال حاضر دانلود خود اعتراف کارت.

6 ممکن است آنها را در حال حاضر از چاپ برای استفاده در آینده.

7 داوطلبان توصیه به نگه داشتن خود اعتراف کارت در یک محل امن برای استفاده در آینده.

آن دسته از داوطلبانی که برای انتخاب دستیار در سطح پست دریافت خواهد شد حقوق و دستمزد 44 تومان, 900. نامزدهای انتخاب شده برای پست های هندی تایپیست دریافت حقوق و دستمزد از 25.000 تومان در ماه است. تازه استخدام تکنسین و draughtsman دریافت حقوق ماهانه از 21,700 تومان. کسانی که استخدام می شوند به عنوان آشپز شن و ماسه درایور را دریافت کنید 19,900 تومان, در حالی که یک غذا همراه خواهد شد 18,000 تومان.

نامزدها به دنبال برای جزئیات بیشتر را بررسی کنید در وب سایت رسمی isro.gov.در.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت