اسرائیل رئیس جمهور وظایف نتانیاهو رقیب Gantz با تشکیل دولت

نخستین Benny Gantz دریافت رسمی حکم روز دوشنبه به تلاش برای تشکیل اسرائیل در کنار دولت و به نام بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل برای پیوستن به او را در یک وحدت دولت.

در یک ضربه شدید به نتانیاهو بود که اعلام پیروزی در مارس 2, انتخابات, 61 از پارلمان 120 قانون گذاران حمایت Gantz رهبر میانه رو آبی و سفید حزب در رایزنی با اسرائیل پرزیدنت رئوبن ریولین در روز یکشنبه.

در یک سخنرانی تلویزیونی مراسم Rivlin به Gantz 28 روز با این گزینه از یک هفته دو فرمت به جمع آوری یک ائتلاف حاکم.

اما Gantz را حامیان شامل نیروهای مخالف — به لیست مشترک احزاب عربی و راست Yisrael Beiteinu جناح رهبری سابق وزیر دفاع آویگدور لیبرمن — پیچیده است که تلاش ها به شکل قابل دوام دولت بدون پشتیبانی گسترده تر.

نتانیاهو و لیبرمن پیشنهاد شش ماه “اضطراری ملی دولت” گروه بندی آبی و سفید و نخست وزیر جناح راست حزب لیکود برای مقابله با کروناویروس بحران است. “من به شما سخن من را همه در توانایی من برای ایجاد عرض چند روز به عنوان گسترده و میهنی یک دولت ممکن” Gantz گفت: در مراسم نامزدی بدون رفتن به جزئیات.

اسرائیل برگزار کرده است سه مجمل انتخابات در کمتر از یک سال و نتانیاهو چهره های جنایی کیفرخواست به اتهام فساد مالی که او را انکار می کند.

Gantz که در شکست مذاکرات ائتلاف با نتانیاهو پس از انتخابات ملی در ماه سپتامبر اصرار بر خدمت برای اولین بار به عنوان نخست وزیر در یک “چرخش” رهبری تنظیم, نام رقیب خود به توافق برسند به یک وحدت معامله در حال حاضر.

“زمان آن رسیده است برای پایان دادن به خالی عبارت” Gantz گفت: در این مراسم است. “از آن زمان به کنار ما شمشیر و متحد کردن قبایل و شکست از نفرت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im