اسرائیل PM نزدیکان آزمایش مثبت برای coronavirus PM وضعیت نامشخص باقی مانده

بمبئی, مارس 30

یک محرم از اسرائیل بنیامین نتانیاهو نخست وزیر تشخیص داده شده است با رمان coronavirus است که در حال حاضر ravaging کل جهان است.

نتانیاهو مقامات فاش روز دوشنبه که محرم شده بود آزمایش مثبت است اما هنوز مشخص نیست اگر این ویروس نیز آلوده 70 ساله شد.

با توجه به رسمی اقدام گرفته شده است پس وزارت بهداشت احكام است. او افزود که مجلس aide است در یک وضعیت بحرانی است.

اسرائیل را از وزارت بهداشت خواسته است برای نگه داشتن او در 14 روز دوره قرنطینه و آزمایش دیگران که آمده بودند در تماس با نمایندگان مجلس.

رسانه های اسرائیل گفت: aide شده بود در حال حاضر در مجلس در جلسه هفته گذشته با حضور نتانیاهو و همچنین مخالفت نمایندگان مجلس با کسی که با او در حال تلاش برای ساخت اضطراری ائتلاف دولت برای کمک به مقابله با کروناویروس بحران است.

در حالی که نتانیاهو تست شد برای coronavirus به عنوان یک اقدام احتیاطی در مارس 15, دفتر او گفت:. نتیجه منفی بود. رهبر است و در عین حال به آزمون پس از این مکاشفه.

تا کنون اسرائیل گزارش کرده است 4,247 موارد و 15 مرگ و میر. با وزارت بهداشت هشدار داد که مرده در نهایت می تواند تعداد در هزار نتانیاهو بود که با توجه به شرایط تشکیل مقامات روز دوشنبه برای بحث در مورد پیشنهاد مستند از برخی از کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>