اسرائیل با مواد مخدر شرکت اهدای 6 میلیون دوز از مالاریا مواد مخدر به آمریکا برای مبارزه با کروناویروس

اسرائیل پیشرو تولید کننده مواد مخدر پنج شنبه اعلام کرد آن را به کمک شش میلیون دوز ضد مالاریا مواد مخدر به ایالات متحده امیدوار است که در آن می تواند مفید درمان علائم کروناویروس.

Teva صنایع دارویی می گوید: این دارو به طور بالقوه می تواند در درمان افراد مبتلا به کروناویروس و کشتی قرص هیدروکسی کلروکین از طریق عمده فروشان در سراسر کشور تا پایان ماه ارائه خواهد شد ده میلیون دوز در مجموع با توجه به Breitbart اخبار.

“ما متعهد به کمک به تامین به عنوان بسیاری از تبلت به عنوان ممکن است به عنوان تقاضا برای این درمان را تسریع بدون هیچ هزینه” Teva اجرایی EVP برندان o’grady گفت: در مورد حرکت می کند.

رئیس جمهور تهمت به حمایت و خوشبینی برای درمان های بالقوه از جمله مالاریا مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین.

“ما در حال رفتن به قادر به ایجاد که دارو در دسترس تقریبا بلافاصله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت در روز پنج شنبه در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه.

استفان هان رئیس سازمان غذا و دارو توضیح داد که تست جریان است اما اشاره او نه “می خواهم به حدس و گمان در مورد یک جدول زمانی است.”

رئیس جمهور مجددا خوش بینی خود را در طول روز جمعه جلسه گفتن به خبرنگاران گفت او معتقد است که مردم “ممکن است تعجب” چگونه به خوبی کار می کند.

محققان به تازگی منتشر شده یافته های نشان دادن نشانه هایی که هیدروکسی کلروکین ممکن است درمان عفونت کروناویروس هر چند خیلی بیشتر تست مورد نیاز است.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci روشن در روز جمعه که شواهد برای ضد مالاریا مواد مخدر کار برای درمان COVID-19 ویروس بود “حکایتی است.”

[بیشتر بخوانید: Fauci و مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای ماندن در همان صفحه در مورد امکان coronavirus درمان]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>