اسرائیل آرا برای سومین بار در 12 ماه

اسرائیلی رای گیری برای سومین بار در 12 ماه روز دوشنبه با نخست وزیر بنیامین نتانیاهو به دنبال پایان دادن به این کشور و صرفه جویی در کار خود را.

رای می آید فقط دو هفته قبل از جناح راست برتر می ایستد محاکمه بیش از یک سری از فساد اما نهایی نظرسنجی نشان داد حمایت خود را از برگزاری شد نشان می دهد یکی دیگر از مسابقه نزدیک بین حزب لیکود و میانه رو آبی و سفید ،

هر دو تقریبا قطعا سقوط به خوبی از اکثریت در اسرائیل را متناسب با سیستم و برنده خواهد شد به دنبال تشکیل یک ائتلاف با چند احزاب کوچکتر.

پس از انتخابات در هر دو مارس و سپتامبر سال گذشته نه قادر به انجام این کار, و یک شبیه بن بست باقی مانده است.

با چند بلاتکلیف در یک تقسیم کشور از 6.4 میلیون رای دهنده واجد شرایط مشارکت در انتخابات کلیدی خواهد بود و همه احزاب بودند مبارزات خود را حامیان به پای صندوق های رای.

نتانیاهو در قدرت پس از سال 2009 گفت: یکشنبه داخلی سنجی پیشنهاد آنها به برنده شدن و در نهایت شکستن بن بست سیاسی.

“ما بسیار نزدیک به پیروزی” اسرائیل طولانی ترین خدمت برتر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “خانه خود را ترک و حزب لیکود رای.” آبی و سفید رهبر Benny Gantz یک نظامی سابق به طور کلی خواست هواداران به رای و پایان نتانیاهو تفرقه قانون است.

“شما نمی توانید فقط نشستن در خانه و کلیک کردن بر روی زبان خود را گفت: “آنچه اتفاق می افتد در اینجا'” Gantz گفت: رادیو در روز یکشنبه ، “دریافت کند.”

در ماه آوریل انتخابات هر یک از طرفین موفق به کسب 35 کرسی در حالی که در ماه سپتامبر آبی و سفید به دست آورد 33 برابر حزب لیکود را 32.

تعدادی از احزاب راست گرا که گرایش از جمله دو فوق العاده ارتدکس یهودی احزاب که آخرین بار موفق به کسب 17 کرسی بین آنها در حال حاضر متعهد به حمایت از نتانیاهو.

مشترک لیست ائتلاف نمایندگی المقدس موفق به کسب 13 کرسی در ماه سپتامبر و حمایت Gantz آیا به عنوان یک شماره کوچکتر چپ احزاب است.

در ژانویه نتانیاهو رسما به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد تبدیل شدن به اولین رهبر اسرائیل به تیراندازی کرد.

70 سال به صورت آزمایشی از مارس 17 اتهام از جمله دریافت نامناسب هدیه به ارزش هزاران دلار و ارائه یک غول رسانه پر سود و با تغییرات در ارز به صورت مطلوب پوشش.

نتانیاهو تحت سلطه حزب لیکود برای بیست سال و حفظ وفاداری عمیق در حزب به راحتی شکست اخیر رهبری به چالش بکشد.

او با رد تمام اتهامات متهم دادستان دولت, رسانه ها و دیگران از یک تعقیب. نظرسنجی ها نشان می دهد حزب لیکود حمایت کرده است شرکت برگزار شد.

در ماه ژانویه ایالات متحده (US) رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری جنجال برانگیز صلح پیشنهاد greenlighting اسرائیل برای الحاق شهرک و swathes از زمین در کرانه جرقه فلسطینی خشم.

تقویت شده توسط ما حمایت نتانیاهو در مبارزات انتخاباتی است در ساختمان بیش از هزاران خانه در شهرک های یهودی نشین در خاک است.

همه شهرک ها غیر قانونی گرفته شده توسط جامعه بین المللی است.

Gantz امنیتی شاهین که قبلا به رهبری ارتش اسرائیل نیز با استقبال از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادات.

با وجود حمایت Gantz مشترک لیست فعالیت در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد شد که بلافاصله رد فلسطینی رهبری است.

Gantz متعهد شده است برای تمیز کردن سیاست و تمرکز به شدت در فساد در برابر رقیب خود را.

اما در روزهای اخیر مبارزات انتخاباتی تبدیل شده است به خصوص باطل با یک سری از به بیرون درز ضبط و mudslinging.

رای گیری در حال وقوع است که با وجود ترس بیش از coronavirus اپیدمی و هفت تا کنون موارد تایید دولت یهودی.

ویژه رای گیری غرفه ساخته شده اند برای 5,600 اسرائیلی تحت self-قرنطینه بسیاری از آنها بازدید کشورهایی که این ویروس شایع است.

آنها مجاز به استفاده از نرمال مراکز رای دهی و ماسک می پوشند در حالی که رای گیری.

خروج سنجی منتشر خواهد شد بلافاصله پس از نتایج نهایی انتظار می رود صبح روز سه شنبه.

قبلی دو انتخابات را دیده اند و راست گرا که گرایش و میانه-چپ بلوک باقی می ماند تقریبا استاتیک در اندازه و نظرسنجی ها نشان می دهد سیاسی statis ادامه خواهد داد.

“این سخت است برای دیدن آنچه که می تواند به متقاعد کردن کسی که رای دو بار به تغییر این زمان گفت:” Ofer Zalzberg اسرائیل یک تحلیلگر در گروه بین المللی بحران فکر می کنم تانک.

او گفت: هر دو سمت چپ و راست تا به حال با تمرکز بر افزایش مشارکت رای دهندگان. “به احتمال زیاد نتیجه این است که ما از خواب بیدار صبح روز سه شنبه هنوز گیر بدون یک برنده روشن” Zalzberg اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>