اسرائیل وزیر بهداشت قرارداد Covid-19 نتانیاهو در انزوا

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل است بازگشت به خود انزوا برای شش روز پس از وزیر بهداشت تشخیص داده شد با coronavirus برتر گفت:.

نتانیاهو 70 کشور طولانی ترین خدمت رهبر, به تازگی به پایان رسید و دو روز از انزوا در شب چهارشنبه پس از یک مشاور پارلمانی بود که مبتلا به این بیماری است.

او بلافاصله رفت و در تلویزیون ملی اعلام اقدامات جدید برای مهار بیماری همه گیر.

اما دفتر او گفت: نخست وزیر خواهد خود منزوی کردن دوباره – به مدت شش روز در این زمان – در خط با توصیه های پزشکی پس از وزیر بهداشت Yaakov Litzman و همسرش, آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Litzman و 71 نظر می رسد به طور منظم در کنار برتر به کروناویروس به روز رسانی. نتانیاهو آزمایش منفی در روز دوشنبه.

چند تن دیگر از مقامات ارشد نیز خود جدا با توجه به تماس با Litzman.

سر از اسرائیل در سازمان اطلاعاتی خارجی موساد یوسی کوهن را از خود جدا و در سازمان مرکزی به مدت سه روز رسانه های اسرائیل گزارش شده است.

و وزارت بهداشت مدیر کل موشه نوار-Siman-Tov از طریق توییتر اعلام کرد او را از انزوا در یک مرکز سبا در مرکز پزشکی در تل آویو.

اسرائیل و مقررات به طور کلی نیاز به 14 روز خود انزوا برای هر کسی که در نزدیکی به یک حامل با مدت کاهش می یابد برای روزهای پس از مشکوک قرار گرفتن در معرض.

اسرائیل گزارش کرده است حداقل 29 کشته و بیش از 6,200 عفونت. تنگ محدودیت را محدود اسرائیلی به خانه های خود مجبور به کسب و کار و ارسال بیکاری بیش از 24 درصد.

در بیانیه وزارت بهداشت گفت: Litzman بودند و احساس خوب با وجود داشتن coronavirus.

Litzman سر فوق العاده ارتدوکس یهودی و خواست جامعه خود را به اطاعت محدودیت بعد از خاخام ها و اعضای شک و تردید در مورد خطرات و chafed در برابر stay-at-home سفارشات.

مقامات اسرائیلی توصیف فوق العاده ارتدکس به عنوان به خصوص مستعد ابتلا به سرایت به مناطق تمایل به فقیر و متراکم.

نتانیاهو اعلام کرد جدید محدودیت هایی در روز چهارشنبه برای جلوگیری از حرکت در اطراف بنی Brak, an ultra-یهودی ارتدوکس شهر است که رنج می برد بسیار زیاد شیوع.

“وضعیت وجود دارد وحشتناک است. هر روز ما غرفه ما را با زندگی در معرض خطر” Litzman گفت: در مصاحبه منتشر شده در روز سه شنبه در Yedioth Ahronot روزنامه.

“مردم در حال حاضر به گوش دادن به وزارت بهداشت و درمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im