جدا شده و ترس: چگونه این بیماری همه گیر در حال تغییر است بارداری

coronavirus, coronavirus pandemic, pregnancy, covid 19 infections, coronavirus pandemic, latest news on corianvirus pandemicترس از خشونت و گاز اشک آور ممکن است انجام به فرزند متولد نشده خود او ماند در داخل خانه. (بازنمودی تصویر: ایسنا عکس)

جیمی Chui شده است مجازی زندانی در هنگ کنگ صفحه اصلی برای بسیاری از نه ماه بارداری است. به دام افتاده intially خشونت دموکراسی تظاهرات و گاز اشک آور و سپس توسط coronavirus — او در حال حاضر چهره های تولد تنهایی با شوهرش بعید است که برای دیدن فرزند خود را تا روز بعد.

آسیا مواجه است موج دوم COVID-19 عفونت و به عنوان موارد مارپیچی در سطح جهانی با یک میلیون و تایید مثبت و نیمی از این سیاره در مستند زنان نیاز به زایمان در شرایط بی سابقه ای. هنگ کنگ و چین را به اعمال برخی از جهان دقیقترین اقدامات لازم برای جلوگیری از عفونت در زنان و زایمان واحد: تولد شرکای ممنوع از کار واحد تحویل اتاق و پس از وضع حمل بخش در بیمارستان های دولتی. که ترک کرده است بسیاری از زنان مبارزه نه تنها با بارداری طبیعی اضطراب و عفونت ترس بلکه از بیمارستان تحویل در زمانی که کارشناسان هشدار می دهند منابع بیشتر کشیده تر از همیشه.

اخبار مرتبط

“پر استرس ترین بخش برای من این است که بیمارستان ها را به حالت تعلیق در بازدید از ترتیبات و همراه کار می گوید:” Chui اضافه کرد: “من نیاز به مبارزه به تنهایی.” “من عصبی به صداقت. اما من نمی دانم چه چیز دیگری من می تواند انجام دهد.” هنگ کنگ تظاهرات آغاز شد Chui سقوط کرد ،

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی:

ترس از خشونت و گاز اشک آور ممکن است انجام به فرزند متولد نشده خود او ماند در داخل خانه. در حال حاضر او در حال انجام چیزی مشابه به همین دلیل coronavirus. “من شده اند در خانه ماندن برای تقریبا تمام دوران بارداری” 33 ساله عکاس توضیح می دهد.

ممنوعیت کار اصحاب می رود در برابر سازمان جهانی بهداشت را “امن زایمان چک لیست’ توصیه هایی است که زنان باید اعتماد فرد با آنها در طول فرآیند است. مشابه حرکت بود اقدام توسط برخی از بیمارستان ها در نیویورک اما فرماندار اندرو کومو با صدور یک فرمان اجرایی به اطمینان حاصل شود هیچ کاری را به تولد تنهایی’ پس از یک اعتراض عمومی و 600.000-قوی دادخواست.

در چین و هنگ کنگ, زنان به جای سمت چپ نیاز به انتخاب بین هزینه های بیش از HKD 100,000 (US$10,000) برای بیمارستان خصوصی تحویل که در آن شرکای هنوز هم مجاز به شرکت و یا از آن رفتن به تنهایی در سیستم.

“من تا به حال به ذهنی و جسمی آماده به تحویل بدون شوهرم حمایت” می گوید: 36-سال-قدیمی لیدیا ؟ s Cardoso Ribeiro, و اضافه کرد که او نوشته است به بیمارستان اقتدار به اصرار آنها را به تجدید نظر. “من معتقدم که همه زنان باید به انتخاب یک فرد به آنها اعتماد به توانمند سازی و حمایت از آنها از طریق کار” او توضیح می دهد.

کریستینا Kimont کانادایی ماما و بهداشت عمومی محقق در حال حاضر در ماکائو که در عمل محدودیت های مشابه موافق این وضعیت می تواند مشکل ساز باشد.”بدن انسان نمی تواند به راحتی انجام آنچه در آن طراحی شده است برای انجام در حالی که در حالت استرس,” او می گوید.

او هشدار داد که اضافه کردن اضافی و اضطراب برای مردم در حال حاضر هیچ گونه نگرانی در مورد نوزاد خود را متعاهد ویروس یا خسته پزشکی تیم می تواند کار “دیگر مشکل تر است و به احتمال زیاد تا پایان ناخواسته اعمال جراحی.”
ایرما Syahrifat آموزش دیده doula در اندونزی می گوید زنان وجود دارد که تا به حال برای حضور در قرار ملاقات با پزشکان در full-مناسب خطر دنده — یک فورا ناراحت کننده وضعیت.

در حال حاضر اندونزی بیمارستان ها اجازه می دهد تا یک تولد فرد حمایت اما با قوانین دائما در حال تغییر به عنوان موارد سنبله او اصرار دارد “آمادگی ذهنی” برای تحویل بدون یک مدافع است علاوه بر این لازم است به حول و حوش زایمان کلاس. شده است وجود دارد کمی تحقیق به تاثیر COVID-19 در زنان باردار, اما چه کسی می گوید شواهد موجود نشان می دهد که در حالی که آسیب پذیر به عفونت های تنفسی هستند بیشتر در خطر ابتلا به بیماری های جدی از جمعیت عمومی است.

کوچک, چینی, تحصیل بعد از 33 مادران باردار در ووهان در بر داشت ممکن بود هر چند نادر به تصویب عفونت در دوران جنینی نوزادان پس از سه آزمایش مثبت برای ویروس. در حالی که نوزادان و کودکان برای حساب کاربری در پایین نسبت مستند عفونت و مرگ و میر شش هفته کودک در آمریکا درگذشت این هفته از عوارض مربوط به این بیماری است.

در سراسر آسیا و آن را تبدیل به عرف معمول بارداری چک آپ به توان با جایگزین مشاوره پزشکی از راه دور در حالی که سنتی حول و حوش زایمان جلسات گروه جایگزین شده اند دوره های آنلاین. به عنوان عفونت افزایش می یابد در امریکا و اروپا دست کشیدن بر اثر زایمان و پس از زایمان مراقبت در حال حاضر قابل مشاهده با بخش در کالیفرنیا استفاده می شود برای ویروس موارد به جای.

بریتانیا کالج سلطنتی ماماها گزارش شده است که یکی در پنج ماما پست ها در حال حاضر خالی در زایمان واحد — دو رقم قبل از ویروس بحران آغاز شده به عنوان کارکنان سقوط بیمار خود منزوی و یا در حال مستقر برای مراقبت از COVID-19 بيمار.

که هشدار داده رو به کاهش تامین تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارگران خط مقدم قرار داده خواهد شد زندگی در خطر است. در مانیل خوزه Fabella بیمارستان یادبود که در آن زنان هستند و گاهی اوقات سه به یک تخت دو نفره پزشکان در حال حاضر نگرانی در مورد عدم جداسازی واحد و تکیه بر کمک های مالی برای دنده محافظ.

سینتیا Anzures که ریاست بخش زنان می گوید: “اگر ما به اندازه کافی کمک های مالی برای ما n95 ماسک, ما آنها را استفاده مجدد. ما با استفاده از بارانی اگر ما PPEs.” نگرانی وجود دارد این به زودی واقعیت در بسیاری از شهرهای آسیایی به عنوان یک موج اخیر در موارد تازه ایجاد موج وحشت-خرید در حالی که کشور جدید-مستندات گسترده می تواند تاثیر زنجیره تامین. Chui می گوید او هیچ چاره ای جز به ماندن در داخل و حتی پس از تحویل برای محافظت از نوزاد.
“من فکر می کنم بهتر است که فقط در خانه بماند. درست مثل آنچه من انجام می دهند در حال حاضر.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im