داعش coronavirus مشاوره به پیروان اتحاد Twitterati در انشعابات

به عنوان رمان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش در سراسر جهان است, دولت اسلامی عراق و سوریه (داعش) را توصیه کرده است و اعضای آن به اقدامات احتیاطی به ویژه در حالی که جسارت به اروپا است. داعش همچنین راه اندازی یک آگاهی درایو برای اطلاع رسانی به تروریست ها در مورد کوروناویروس.

داعش خبرنامه ‘al-نبا” و ” خواست پیروان خود را به حفظ ایمان خود به خدا و پیروی از “شریعت دستورات برای مقابله با همه گیری.” مشاوره می پرسد پیروان به “ماسک عمل خود قرنطینه و فرار از افراد بیمار مانند یک خواهد فرار شیر” این بار یکشنبه گزارش شده است.

با توجه به ترجمه مشورتی منتشر شده توسط بریتانیا مستقر است کارشناس Aymenn Jawad Al-Tamimi در یک وبلاگ پیروان خواسته شده است به ایمان به خدا به محافظت از آنها را از تمام بیماری ها.

مشاوره نیز اشاره کرد: “تعهد در نظر گرفتن علل و حفاظت از بیماری و اجتناب از آنها” اضافه بار گزارش.

مشورتی بود و کثیرالانتشار در توییتر و باعث سیلی از واکنش ها از جمله شوخ طبعی تیره بیش داعش نظرات به ویروس کشنده است که تاکنون بیش از 5000 زندگی در سراسر جهان است.

پاکستان کاربر توییتی (صباح علم): “بعد از ظهر#ImranKhan باید یاد بگیرند چیزی از#داعش و او باید آدرس ملت درباره#CoronavirusOutbreak. داعش رفتار معقول تر thn (sic) ما PM.”

در حالی که یک کاربر دیگر (AnetteSchultner) از آلمان نوشت: “آلمان در مطبوعات جریان اصلی نخواهد چاپ آن است. آلمان ها خواهد بود در غیر این صورت شروع به تعجب که آیا#داعش بیشتر است و مراقبت از آن تروریست ها از صدراعظم آلمان برای شهروندان است.”

یک کاربر (Kev J فاستر) در توئیتر خود نوشت: “من تعجب#ISIS نشده مسئولیت#coronavirus مرگ و میر.”

یکی دیگر از جیر (توسط RichKJr) بخوانید: “حتی تروریست ها مجاز به رفتن به اروپا در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im