ملی سیستم بازنشستگی امن برای سرمایه گذاری در طول یا پس از Coronavirus بحران ؟

تحت NPS, سرمایه گذاری ها محدود به سهام بلکه متنوع به دیگر دارایی

در نمایی از بحران در بازار سهام با توجه به کروناویروس بحران و اخبار بد از وجوه متقابل صنعت نمرات از سرمایه گذاران نگران هستند که آیا ملی سیستم بازنشستگی (NPS) یک سرمایه گذاری امن گزینه در این مشکلات بار. کارشناسان بر این باورند که NPS یک گزینه امن در طول یا پس از Coronavirus دوره است. Amit سینها – معاون اجرایی رئیس جمهور NSDL e-حکومت زیرساخت با مسئولیت محدود, گفت FE آنلاین “NPS در نظر گرفته شده است و طراحی شده برای برنامه ریزی بازنشستگی در جایی که شما تصمیم به سرمایه گذاری برای گرفتن حقوق بازنشستگی در سن. برای برنامه ریزی بازنشستگی علاوه بر این میزان سرمایه گذاری ‘شروع و اقامت سرمایه گذاری برای’ دو عامل مهم را قادر خواهد ساخت که یک مشترک به جمع آوری کافی جسم برای بازنشستگی است.”

سینها اشاره کرد که مالی meltdowns به احتمال زیاد به تجربه در دراز مدت سرمایه گذاری. اما گزینه های انعطاف پذیر تحت NPS می تواند کمک به مشترکین مدیریت ثروت خود را به درستی. “در حالی که با توجه به چنین طولانی تصدی سرمایه گذاری مالی meltdowns مانند این به احتمال زیاد به تجربه. این در گذشته اتفاق افتاده است و این اتفاق ممکن است در آینده. با گزینه های انعطاف پذیر برای سرمایه گذاری موجود در دفتر طول انباشت فاز مشترک می تواند مدیریت سرمایه گذاری خود را با انتخاب مناسب دارایی مخلوط با توجه به عواملی مانند سن / وضعیت بازار / ریسک پذیری و غیره. این دفتر به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری است و هیچ ربطی به قبل و بعد از همه گیر حالات” گفت.

اخبار مرتبط

است وجود دارد یک مکانیزم برای محافظت از ثروت سرمایه گذاران تحت NPS?

سینها گفت که NPS است تنظیم شده محصول است. دقیق و جامع سرمایه گذاری دستورالعمل صادر شده توسط PFRDA برای محافظت از منافع مشترک. “عملکرد صندوق های بازنشستگی هستند به شدت تحت نظارت توسط PFRDA و NPS اعتماد به اطمینان از انطباق مندرج در دستورالعمل سرمایه گذاری.”

بیشتر تحت NPS, سرمایه گذاری ها محدود به سهام بلکه متنوع به دیگر دارایی یعنی ابزار بدهی مانند اوراق, اوراق بهادار, اوراق قرضه شرکت های بزرگ ،

“تا آنجا که مشترکین نگران هستند انتخاب سرمایه گذاری الگوی در دسترس ساخته شده در NPS با گزینه ای برای تغییر تخصیص دارایی ها دو بار در یک سال مالی و صندوق بازنشستگی یک بار در یک سال مالی است. از این رو مشترکان باید گزینه ای برای تغییر تخصیص به عنوان در هر شرایط بازار و ریسک پذیری,” سینها گفت.

او افزود که “ادراک از مشترکین ممکن است متفاوت باشد و بر این اساس مشترکان می توانید قرار گرفتن در معرض که متفاوت از 0 ٪ تا 75٪. حتی در زمان خروج گزینه تعویق lump-sum/استقرار و تداوم در دسترس هستند در NPS برای جلوگیری از پرقدرت خروج در زمان نامناسب بودن شرایط بازار است.”

سینها گفت که NPS نیاز به دیده می شود به عنوان بلند مدت محصول و انباشت فاز گسترش یافته است بیش از دو تا سه دهه است. “در طول این افق ممکن است نوسانات بازار. در طول 10 سال گذشته هر چند وجود دارد شرایط بحران مالی ده سال گذشته بازگشت در NPS (“NPS می گرداند پس از آغاز به کار” در دسترس است در NPS اعتماد وب سایت) ثابت می کند که در کوتاه مدت جنبش از بازار مالی است که نه راه درستی برای قضاوت در مورد عملکرد مالی بلند مدت محصول است.”

NSDL e-حکومت مرکزی رکورد نگه داشتن سازمان (سازمان تنظیم مقررات) برای NPS. این شرکت به سازمان تنظیم مقررات مشترکین داده ها فراهم می کند منحصر به فرد و قابل حمل بازنشستگی دائم شماره حساب (پرن). این اجازه می دهد تا صندوق حسابداری و صندوق بازنشستگی حسابداری برای تمام حساب های.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de