IRS رول پورتال وب برای nontax filers به دریافت $1,200 بازیابی پرداخت

وزارت خزانه داری و IRS در روز جمعه اعلام کرد ایجاد یک فرم آنلاین برای افرادی که نمی اظهارنامه مالیاتی در سال 2018 یا 2019 به ارسال اطلاعات مورد نیاز برای دریافت $1,200 بازیابی پرداخت که شامل اخیرا تصویب مراقبت عمل می کنند.

پورتال “یک ابزار است برای آمریکایی ها که نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی به مطمئن شوید که آنها دریافت پرداخت خود را به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت. “تیم ما در خزانه داری و IRS در حال کار در سراسر ساعت برای اطمینان از کارگران آمریکایی و خانواده های خود را دریافت تاثیر اقتصادی پرداخت.”

مراقبت عمل فراهم می کند تمام ساکنان ایالات متحده با درآمد زیر 75000 دلار ($150,000 برای زوج های متاهل) $1,200 پرداخت ($2,400 برای زوج ها) به عنوان طولانی به عنوان آنها باید کار واجد شرایط شماره امنیت اجتماعی و یک وابسته به دیگری اظهارنامه مالیاتی. اضافه شده 500 دلار در دسترس است برای هر کودک زیر سن 17.

در اصل یک فرد تا به حال به فایل اظهارنامه مالیاتی به بهبود پرداخت اما در مارس 1 IRS معکوس دوره و دیگر نیاز به پر کردن اظهارنامه مالیاتی برای دریافت ریکاوری پرداخت.

وزارت خزانه داری اعلام می کند که “امنیت اجتماعی گیرندگان که نمی اظهارنامه مالیاتی در سال 2018 یا 2019 نیازی به استفاده از این فرم و یا هر گونه اقدام و پرداخت خود را در همان شیوه ای که آنها خود را دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی پرداخت.”

اواخر این ماه IRS را راه اندازی جداگانه آنلاین نرم افزار “دریافت و پرداخت” که اجازه می دهد تا مالیات دهندگان که ثبت اظهارنامه مالیاتی خود را در سال 2018 یا 2019 اما ارائه اطلاعات بانکی خود را در بازگشت به ارسال مستقیم اطلاعات سپرده به طوری که آنها می توانید دریافت پرداخت بلافاصله, به عنوان مخالف به طریق چک در پست الکترونیکی. “من پرداخت” را نیز اجازه می دهد تا مالیات دهندگان برای پیگیری وضعیت پرداخت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net