ایرلندی نگاه رای دهندگان به احتمال زیاد به تخلیه نخست وزیر لئو Varadkar از قدرت در روز شنبه در انتخابات است که می تواند تغییر چشم انداز سیاسی با یک خروش توسط Sinn Fein که زده وتر در میان رای دهندگان جوان.

ملی Sinn Fein, پارتی بعید است که وارد دولت با نظر سنجی با اشاره به اپوزیسیون اصلی Fianna شکست برنده بیشترین کرسی ها و تشکیل ائتلافی یا دولت اقلیت.

Fianna شکست سیاست های اقتصاد و پس از مبارزه با تروریسم در اروپا به طور گسترده شبیه به کسانی که از Varadkar مرکز-راست خوب Gael. “من فکر می کنم وجود دارد که یک بیت از یک واکنش آمدن (علیه Varadkar) از چت به دوستان و همکاران” گفت: Shane سالیوان 31 ساله تحلیلگر داده که رای برای Fianna شکست چرا که او می خواست تمرکز بر هزینه های عمومی به جای کاهش مالیات. “من فکر می کنم آنها فقط یک بیت از لمس به صداقت.”

جناح چپ Sinn Fein که در نقل مکان کرد از رهبری جری آدامز و اجرا توسط نسل جدیدی از سیاستمداران رهبری مری لو مک دونالد می تواند برنده رای مردمی اگر رای دهنده پای صندوق های رای. روز دوشنبه سابق سیاسی ارتش جمهوریخواه ایرلند (IRA) بود رای گیری در 25 درصد جلوتر از Fianna شکست در 23 درصد و خوب Gael بر 20 درصد است.

اما Sinn Fein که به دادگاه تجدید نظر به رای دهندگان در تعریف موضوع انتخابات — هزینه و در دسترس بودن مسکن — قرار داده است به جلو بیش از حد چند نامزد برای سرمایه گذاری به عنوان ناگهانی از حمایت از حزب خود را خاموش نگهبان پس از آن غرق به 9 درصد در انتخابات محلی سال گذشته است.

‘زمان برای تغییر’

تحلیلگران می گویند آن را فقط ممکن است قادر به دست آوردن چند کرسی و حفظ موقعیت خود به عنوان بزرگترین حزب در پارلمان. در حالی که هر دو Fianna موفق و خوب Gael اصرار آنها نمی خواهند حکومت با Sinn Fein با استناد به آن ایرا گذشته و متفاوت اقتصادی کشوراست چنین نتیجه خواهد نشان دادن اشتها برای تغییر در دهه مانده به ایرلند.

ایرا مبارزه علیه حکومت بریتانیا در ایرلند شمالی در 30 سال جنگ که در آن برخی از 3,600 نفر کشته شدند قبل از سال 1998 قرارداد صلح. Sinn Fein نهایی هدف این است که برای متحد کردن ایرلند و بریتانیا-اجرای ایرلند شمالی, که در آن سهام قدرت.

“من رفتم برای Sinn Fein این زمان چون من واقعا اعتقاد دارم که آن زمان برای تغییر” گفت: Siobhan هوگان 40 ساله در مهد کودک کارگر که ذکر شده خوب Gael برنامه ای برای افزایش سن بازنشستگی و شکست خود را برای حل بحران مسکن. “من به اندازه کافی خوش شانس برای خود من جای اما من به اطراف نگاه کنید و ببینید من مردم مبارزه. مردم نیاز به یک سقف بالای سر خود را.”

نظر سنجی در 2200 به وقت تهران خواهد بود و پس از خروج نظرسنجی دادن اولین نشانه ای از نتیجه. شمارش آغاز می شود در 0900 به وقت تهران روز یکشنبه با برخی از نتایج انتظار می رود از اوایل بعد از ظهر.

Varadkar امیدوار اقتصادی ترقی حزب اتحاد نظارت از سال 2011 و دیپلماتیک را موفقیت در مبارزه با تروریسم در اروپا – کمک به جلوگیری از سخت مرزی در جزیره ایرلند پس از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا را گسترش نزدیک به سه سال نخست وزیری.

این استراتژی به نظر می رسد به سقوط تخت در میان مسائل داخلی مانند بهداشت و درمان و مسکن. فوری ذینفع به نظر می رسد مجموعه ای به Fianna شکست رهبر مایکل مارتین 59 ساله معلم سابق که دچار یک انتخابات فروپاشی نه سال پیش پس از دولت او عضو تا به حال به دنبال یک کشور اتحادیه اروپا/صندوق بین المللی پول اتحادیه اروپا ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de