The issue is part of IRFC's USD 2-billion Global Medium Term Note Programme, it added.مسئله این است که بخشی از IRFC را USD 2 میلیارد جهانی میان مدت توجه داشته باشید برنامه به آن اضافه شده است.

BSE متعلق به هند ارز بین المللی (هند INX) در روز دوشنبه گفت: در آن ذکر شده است دو تراشه ها جای دادند از راه آهن هند در امور مالی شرکت (IRFC) میان مدت یادداشت به ارزش 1 میلیارد دلار در بدهی های خود را لیست پلت فرم. در tranche برای اولین بار اوراق قرضه به ارزش 700 میلیون تومان صادر خواهد شد در نرخ کوپن از 3.249 درصد علت در سال 2030 در حالی که tranche دوم متشکل از اوراق قرضه به ارزش 300 میلیون تومان در 3.95 نرخ کوپن به علت در سال 2050 هند INX گفت: در یک نسخه.

مسئله این است که بخشی از IRFC را USD 2 میلیارد جهانی میان مدت توجه داشته باشید برنامه به آن اضافه شده است.

اخبار مرتبط

هند INX است که این کشور بدهی لیست پلت فرم است که اجازه می دهد تا به جمع آوری کمک مالی در هر ارز از انتخاب توسط هر دو خارجی و صادر کنندگان از سرمایه گذاران در سراسر جهان است.

پس از راه اندازی جهانی بازار اوراق بهادار میان مدت یادداشت به ارزش بیش از دلار 46.5 میلیارد دلار و اوراق قرضه به ارزش بیش از دلار 21.1 میلیارد دلار ذکر شده بر روی پلت فرم تا کنون هند INX گفت.

هند INX هند اولین بورس بین المللی در گجرات مالی بین المللی فناوری شهرستان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im