بزرگراه توسعه زیرساخت مهاجرت و پناهندگی کانادا زیرساخت های پدید آمده ترجیح پیشنهاد برای ساخت و عمل انتقال (BOT) پروژه در غرب بنگال.

این پروژه شامل شش laning ملی راهرو NH-19 از Dankuni به Palsit کشش پوشا 63.83 متر در بنگال غربی مربوط به یک پروژه هزینه ₹2,193.23 کرور.

Virendra D. Mhaiskar رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مهاجرت و پناهندگی کانادا توسعه زیرساخت های حمل و گفت: “ما همچنان به دنبال فرصت هایی برای گسترش و تنوع بخشیدن به حضور ما. با این پیروزی ما را وارد شرقی جواهر هند است.”

این پروژه در طراحی, ساخت, سرمایه گذاری, کار و انتقال (DBFOT) اساس یک امتیاز دوره از 17 سال از جمله دوره ساخت و ساز از 910 روز ،

بیشتر مهاجرت و پناهندگی کانادا را دریافت کنید tolling حقوق در این پروژه از تاریخ منصوب. مهاجرت و پناهندگی کانادا را’ 2020 کتاب به منظور تخمین زده می شود حدود ₹14,600 کرور. مهاجرت و پناهندگی کانادا مادون اخیرا صعود هند بزرگترین عوارض عمل انتقال (TOT) پروژه بمبئی-پونا بزرگراه ₹8,262 کرور و در حال حاضر پرداخت می شود اولین tranche از ₹6,500 کرور که در صف مقابل sub-امتیاز هزینه به Maharashtra State Road توسعه شرکت.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی