ایران نظرات به هند داخلی مسائل عجیب و غریب: کارشناسان

Iranian Foreign Minister Javad Zarif, iranوزیر خارجه ایران جواد ظریف

نزدیک در پاشنه ظریف وزیر خارجه ایران در محکومیت دهلی شورش و اصرار مقامات هندی برای اطمینان از خوب بودن از همه سرخپوستان وزارت امور خارجی است احضار سفیر ایران علی Chegeni.

دهلی نو بر اساس کارشناسان یافتن ایران در بیانیه ای در یک موضوع داخلی به عنوان غیر قابل قبول و عجیب و غریب.

اخبار مرتبط

چه هند می گویند ؟

یک اعتراض شدید تسلیم شد در برابر اظهارات وزیر امور خارجه ایران. به ایران فرستاده شد و گفت که اظهارات وزیر خود را در حال بی جا و هند انتظار ندارد چنین دیدگاه از یک کشور مانند ایران است.

با توجه به رسمی سخنگوی وزارت امور خارجی سخنگوی Raveesh کومار “از آن منتقل شد که خود انتخابی و tendentious خصلت از حوادث اخیر در دهلی قابل قبول نیست.”

کارشناس Views

سفیر آنیل Trigunayat می گوید: “من شگفت زده شده توسط ناخوانده-برای موهن بیانیه وزیر امور خارجه ایران در برابر ناگوار خشونت در هند است که کاملا یک موضوع داخلی هند است. یک بحرانزده ایران است که به دنبال به فرض نوعی از نقش رهبری و نابجا ارتباط جامعه مسلمان به خصوص شیعه و احتمالا فکر می کند ممکن است برخی از آنها را اهرم فراموش کردن که برای جستجو و محافظت از تمام سرخپوستان صرف نظر از دین است و این وظیفه و مسئولیت دولت هند که آن را ندارد.”

“برخی از انحرافات نه اثبات حکومت و یا توجیه منزوی نظرات از خارجی پرسپولیس استعفا داد. که خشونت سازمان یافته بود که مغرور و کوتاه بر حقایق است. در هند وجود دارد حاکمیت قانون و قانون اساسی هند یک کشور سکولار. ما خودمان همه را محکوم به خشونت و انتظار می رود که همه عاملان باید به عدالت به ارمغان آورد. اما وجود دارد هیچ جایی برای خود اعلام کرد سخنگویان به دخالت در امور داخلی هند” سابق سفیر ایران به اردن, لیبی, & مالت بریم.

به گفته پروفسور راجش Rajagopalan دانشکده بین المللی مطالعات JNU متحده “این معلوم نیست چرا ظریف وزیر خارجه ایران با استفاده از چنین کلمات قوی در برابر دولت هند و انفعال در برخورد با شورش در دهلی نو. آن است که به وضوح یک نتیجه از وضعیت حقوق بشر خود را به عنوان وحشتناک آن است. هر چند آن را غیر منصفانه به مقایسه چنین شرایطی ایران واقعا در صف مقدم بوده است در محکوم کردن چین درمان اویغور که شامل قرار دادن جمعیت در اردوگاه های کار اجباری و تلاش برای اصل پاک کردن اویغور فرهنگ است.”

“نکته این است که این تا حدودی نشان دهنده قدرت نسبی: ایران نیاز چین بیشتر به این دلیل که چین از قدرت و از آنجا که ایران در مقابله با ما است. نه دلیلی برای هند است. از سوی دیگر برای دهلی نو به ما بدیهی است که بسیار با ارزش تر از یک شریک از ایران. همانطور که در موارد دیگر هند خواهد بود مجبور به انتخاب و رفتار ایران فقط عجله روند. اما به همان اندازه فعلی دولت هند باید بدانند که داخلی آن رفتار را نمی توان به طور کامل جدا از سیاست خارجی آن است. و هند داخلی رفتار حمل, هزینه, حتی اگر آن است که تنها در شرایط انحراف هند کمیاب سیاست خارجی ظرفیت برای مبارزه با این آتش سوزی غیر ضروری,” Rajagopalan بریم.

سرتیپ Nalin Bhatia, ارتش هند جانباز می گوید: “ایران در بیانیه ای در یک موضوع داخلی است و غیر قابل قبول و عجیب و غریب. اگر یکی است به دیدن ایران رکورد خود را از حقوق بشر و درمان اقلیت های ترک آن خواهد بود بسیار به دلخواه. هند شده است سنتی از دوستان نزدیک ایران است و حفظ ارتباط آن با وجود فشارهای جهانی. به تازگی ایران را متخاصم نگرش تهدید کرده است که امنیت منطقه و منجر به بی ثباتی در خاورمیانه است.”

های خود را مشاهده Bhatia می گوید: “در ایران استفاده از کلمه پروکسی برای پیشبرد دستور کار خود را یک چالش برای جهان اسلام. ایران عاری از دوستان حتی در جهان اسلام و نیاز به تجدید نظر در سیاست های خود برای دور ماندن از brinkmanship. در حال حاضر منافع هند در ایران تکامل در اطراف در حال توسعه اتصال و لینک برای دسترسی آسان به آسیای مرکزی و افغانستان از طریق بندر چابهار. این قطعا نهفته باشد اگر روابط بین دو کشور رو به زوال.”

“هند و دیگر متحدان نزدیک در خلیج فارس باید با خودداری از اظهار نظر در وضعیت فعلی امور در هند. ایران بیانیه باید به عنوان تلاش برای به عهده گرفتن رهبری جهان اسلام هر چند که ممکن است غیر ممکن است در درون جهان اسلام با توجه به بی اعتمادی عمیق ایران نیت” Bhatia می افزاید.

“این اظهار نظر نشان دهنده های اخیر شیب در هند-روابط ایران و آمریکا. آن را بسیار undiplomatic از وزیر خارجه ایران برای استفاده از توییتر برای انتقال پیام خود را به دولت هند در یک موضوع حساس است. او باید مراقب باشید و نگرانی (در صورت وجود) باید بیان شده است شخصا و نه از طریق رسانه های اجتماعی. با توجه به آن رقابت با عربستان سعودی در حال ظهور به عنوان یک رهبر واقعی از مسلمانان در سراسر جهان و ايران ممکن است در یک عجله به ایجاد یک بیانیه خشونت های اخیر در دهلی نو” دکتر راج کومار شارما, مشاور دانشکده علوم سیاسی, IGNOU می گوید.

“با این حال ایران باید فراموش نکنید که آن را همچنان به هدف خود جامعه بهایی و نقض حقوق بشر خود. ایران شده است آشکارا به حمایت از طالبان در افغانستان شده اند که قتل خود را به برادران مسلمان برای چندین دهه در حال حاضر. در روح خود مشارکت استراتژیک هند و ایران باید خودداری از اظهارات خود به امور داخلی و به جای مستقیم انرژی خود را در توسعه و تعمیق این ارتباط” شارما می گوید.

این حادثه همچنین نشان می دهد که دولت هند نیاز به گام تا ارتباط خود با کشورهای دیگر بیش از اتفاقات اخیر در هند. یک اشاره از هند به دست برداشتن از نظرات در امور داخلی آن ممکن است آمده اند بیش از حد دیر است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>