ایران وزارت بهداشت می گوید که یک شخص می میرد از coronavirus هر 10 دقیقه در کشور

منزد وزیر بهداشت صادر وخیم هشدار به ایرانیان ادعا یک بیمار جدید تسلیم به coronavirus هر 10 دقیقه در کشور است.

Kianush می Jahanpur سخنگوی ایران سلامت وزارت بهداشت گفت: در یک جمعه جیر که مردم در حال مرگ هستند در اعداد بزرگ به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به تاخت و تاز کشور و امکانات بهداشتی غرق شده.

“بر اساس اطلاعات ما هر ده دقیقه یک نفر جان خود را از coronavirus و برخی از 50 نفر آلوده شدن با این ویروس در هر ساعت در ایران” Jahanpur نوشت.

این بیانیه می آید پس از هفته ها از سردرگمی بیش از تعداد واقعی افراد مبتلا به COVID-19. ایران ادعا می کند که تقریبا 20000 نفر آلوده شده اند که حدود 14000 فوت کرده اند هر چند که تعداد مورد مناقشه است. Dissentient صدای ادعا می کنند که اندکی بیش از 7000 مرگ و میر در میان رشد موارد coronavirus در ایران.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران سخنگوی Ali Rabiei به تازگی اذعان کرد که این تعداد می تواند بیشتر از آنچه که رژیم ادعا کرده است.

“مرگ و میر ممکن است بالاتر و آزمون نتایج جستجو برای [قربانی] شده است می تواند اشتباه” Rabiei گفت. “بعضی از آنها درگذشت و ما ممکن است شناخته نشده بود آن را با توجه به کوروناویروس. ممکن است برخی از کاستی ها در ارقام و گاهی اوقات شما ممکن است یک پرش در ما اعلام.”

در اوایل این هفته ایران, رسانه های دولتی هشدار داد که اگر ساکنان نادیده گرفتن هشدارهای بهداشتی میلیون ها نفر می میرند در سراسر کشور است. به عنوان همه گیر بدتر از ایران گرفته شده قوی تر اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش flulike بیماری حتی اعزام نیروهای مسلح به پاک کردن خیابان ها.

در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 274,000 موارد از coronavirus مورد 88,000 بهبود و بیش از 11,300 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>