ایران, وزیر بهداشت مبتلا به کروناویروس

بالا ايراني, سلامت رسمی تایید او آلوده شده است با کروناویروس به عنوان شیوع یک رمان رشته در خاورمیانه ملت در حال حاضر ادعا 15 زندگی می کند.

معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi نگاه ناخوشی در یک کنفرانس خبری در تهران در روز سه شنبه که در طی آن او اذعان کرد که او قراردادی این بیماری است.

“من بیش از حد آلوده شده اند با coronavirus” Harirchi گفت. “من تا به حال یک تب همانطور که از شب گذشته و من اولیه آزمون مثبت بود حدود نیمه شب.”

جدید کروناویروس رشته است که بخشی از یک خانواده از coronavirus بیماری از جمله خاورمیانه تنفسی سندرم MERS-CoV و سندرم حاد تنفسی SARS-CoV است به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان با موارد جدید ظاهر می شود در کشورهایی مانند کره جنوبی و ایتالیا و ایالات متحده است.

محمود صادقی یک از نمایندگان مجلس ایران به نمایندگی از تهران در توئیتر خود نوشت که او نیز آزمایش مثبت برای این بیماری اضافه کرد: “من باید کمی امید به زندگی در این جهان است.”

ایران دومین مرگبارترین عفونت منطقه پس از وقوع در ووهان چین در پایان سال گذشته است. اگر چه ایران تنها به تایید 100 بیماران آلوده و 15 نفر از آنها فوت کرده اند که برابر است با 15 درصد مرگ و میر است که فوق العاده بالاتر از 2 درصد مرگ و میر در چین است که این کشور را ملی کمیسیون بهداشت گزارش در اوایل فوریه.

در این سال وجود داشته اند بیش از 80,000 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان و عمدتا در چین و حداقل 2500 نفر کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im