یکfter ماه تاخیر محققان در فرانسه در حال حاضر فرصت برای تجزیه و تحلیل جعبه سیاه از اوکراین هواپیمای مسافربری که از ایران به ضرب گلوله در افزایش تنش با ایالات متحده است.

جعبه که حاوی آخرین پیام از هواپیما قبل از آن را توسط دو ایرانی surface-to-air missiles در Jan. 8, به پاریس فرستاده شد چون فرانسه را اداره پرس و جو و تجزیه و تحلیل برای عمران و حمل و نقل هوایی ایمنی است که یک حادثه هوایی آژانس تحقیقات آن مشهور تخصص در کار با بازیافت اطلاعات است.

مقامات ایرانی فرستاده کردن جعبه سیاه به فرانسه در روز جمعه بیش از شش ماه پس از این حادثه که به کشته شدن 176 نفر از جمله 82 ایرانیان 57 کانادایی و 11 اوکراینی. این تحقیقات انتظار می رود که به فاش کردن اطلاعات مهم در مورد جت پرواز مسیر و ارتفاع در لحظات قبل از آن نابود شد.

شلیک به پایین آمد و در ساعت بعد از ایران راه اندازی کرده بود بیش از یک دوجین کوتاه برد بالستیک موشک در پایگاه های مسکن نیروهای ایالات متحده در عراق است. رگبار موشک بود در تلافی حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که به کشته شدن فرمانده سپاه قدس قاسم سلیمانی. ایران را مقصر می داند زنجیره ای از اشتباهات برای سقوط هواپیما.

ماه گذشته وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف اعلام کرد که جعبه سیاه خواهد بود به فرانسه فرستاده و او نیز بنا به گزارش اوکراین گفت که ایران آماده بود به “حل و فصل مسائل حقوقی و بحث در مورد چگونگی جبران خانوادههای” قربانیان بود اما انتظار یک هیئت اوکراینی.

شده است وجود دارد بسیار wringing دست بر سرنوشت جعبه سیاه با ایران سرزنش از تاخیر در coronavirus همه گیر است که در ایران آمار بسیار سخت است.

اگر چه رسمی تعداد ادعا می کند برخی از 271,000 مردم آلوده شده اند و حدود 14000 فوت کرده اند, رئیس جمهور حسن روحانی بستری شده در روز شنبه که اعداد واقعی هستند و نزدیک به 25 میلیون نفر آلوده. یک گروه مخالف ایرانی, شورای ملی مقاومت ایران ادعا می کند آن را به شمارش بیش از 70 ، 000 مرگ و میر در کشور از 81 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی