ایران coronavirus مرگ و میر پرش به 26, بالا, مقامات آلوده

Coronavirus بیماری همه گیر در ایران هزینه 26 زندگی سلامت وزارت بهداشت اعلام کرد روز پنج شنبه با معاون رئیس جمهور تبدیل شدن به آخرین top رسمی آلوده به گسترش به نظر می رسد به سرعت بخشیدن به.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour یک کنفرانس خبری گفت که شمارش از عفونت افزایش یافته بود به 245 با 106 بیشتر موارد تایید کرد-بیشترین تعداد برای یک روز از ایران اعلام کرد برای اولین بار عفونت در فوریه 19. جمهوری اسلامی ایران دارای بالاترین مرگ و میر از این ویروس در خارج از چین که در آن COVID-19 اول پدید آمده است.

در میان آخرین coronavirus افراد مبتلا به یکی از, ایران, هفت, معاون رئیس جمهور, Massoumeh ابتکار که مسئول نظارت بر امور زنان. ابتکار یک سخنگوی سابق برای دانش آموزان که در زمان 52 گروگان آمریکایی در سفارت آمریکا در تهران در سال 1979 است که در خانه درمان می شود و اعضای تیم او آزمایش شده اند, دولت, خبرگزاری ایرنا گزارش شده است.

مجتبی Zolnour رئیس مجلس امنیت ملی و کمیته امور خارجی نیز قرارداد virus ظاهر شدن در یک ویدیو ارسال شده توسط خبرگزاری فارس گفت که او خود در قرنطینه. روحانی یک معاون برای شیعیان شهر مقدس قم در مرکز ایران که در آن کشور در موارد تشخیص داده شد.

با توجه به گزارش های رسانه ها در میان مرحوم در قم در روز پنج شنبه بود که الهیات هادی Khroroshahi که در سال 1981 بود به نام ایران, اولین سفیر ایران در واتیکان. اعلام توسط Zolnour می آید دو روز پس از دیگری بالا, رسمی, معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi رئیس دولت coronavirus نیروی کار گفت: او نیز از قرارداد ویروس.

روز چهارشنبه مقامات ایرانی اعلام کردند داخلی محدودیت های مسافرتی برای افرادی که با تایید و یا مشکوک به عفونت. آنها نیز قرار داده شده محدودیت هایی در دسترسی به عمده شیعه و سایت های زیارتی از جمله حرم امام رضا در دومین شهر مشهد و فاطمه معصومه حرم در قم.

بازدید کنندگان به زیارتگاه خواهد شد مجاز به بازدید از وضعیت آنها ارائه شده “با دست شستن مایعات مناسب (سلامت) اطلاعات ماسک” وزیر بهداشت نمکی آهنگ جدیدی از سعید گفت. آنها باید “نه جمع آوری با هم در گروه اما فقط دعا و ترک” او گفت:.

در نادر حرکت اعلام لغو اصلی جمعه نماز هفتگی در تهران و قم و مشهد و همچنین در پایتخت از 22 ایران در 31 استان و دیگر مناطق آلوده. تعطیلی مدارس تمدید شده است در مناطق آسیب دیده و دانشگاه ها بسته باقی می ماند برای یک هفته دیگر شروع از شنبه. “همه از این تصمیمات موقتی هستند و اگر وضعیت تغییر, ما ممکن است تشدید یا کاهش آنها” آهنگ نمکی گفت.

در پیام تشکر به پزشکان و پرستاران رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای گفت که امیدوار است تلاش های خود را کمک خواهد کرد “از بین بردن این شوم ویروس به زودی.” بین المللی کارشناسان بهداشت و درمان ابراز نگرانی در مورد ایران را از دست داده و وقوع. اما تهران اصرار دارد این وضعیت شده است “بهبود”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>