کمیته بین المللی المپیک سبز سوخت واحد و ایستگاه های در نمککل رفتن در جریان

تعدادی از فشرده بیو گاز (CBG) گیاهان متضمن کل سرمایه گذاری مورد ₹450 کرور خواهد شد راه اندازی در تامیل نادو برای تامین سوخت سبز در کشور است.

اولین CBG کارخانه تاسیس شده در نمککل توسط IOT یک سرمایه گذاری مشترک از نفت شرکت با Oiltanking GmbH آلمان.

واحد همراه با پنج CBG ایستگاه برای خودرو بودند از راه دور افتتاح در روز سه شنبه به طور مشترک توسط تامیل نادو وزیر Edappadi K. Palaniswami و اتحادیه وزیر نفت و گاز & فولاد Dharmendra Pradhan.

در نمککل گیاه را پردازش 290 تن در روز از مواد خام برای تولید 15 تن در هر روز از CBG که باید به فروش می رسد برای استفاده در وسایل نقلیه از پنج پمپ بنزین در نمککل و سالم علاوه بر دو واحد صنعتی با توجه به بیانیه ای.

“CBG دارای خواص مشابه به CNG و از این رو می تواند مورد استفاده در وسایل نقلیه است که در اجرا CNG سوخت بدون هر گونه تغییرات. آن را نیز مناسب برای بخش های صنعتی و تجاری با توجه به فراوانی از توده زیستی در کشور ما است. IndianOil در حال حاضر شروع بازاریابی CBG در راه ماهاراشترا تحت نام تجاری IndiGreenگفت: Sanjiv سینگ رئیس IndianOil.

این گیاه در میان برای اولین بار به تحت حکومت هند SATAT طرح (پایدار جایگزین مقرون به صرفه نسبت به حمل و نقل)

“هند نفت و شرکت Hindustan Petroleum Corporation Ltd در حال حاضر اعطا 13 نامه از قصد در تامیل نادو برای تولید و عرضه 30 هزار متریک تن در سال (TMTPA) از CBG. برآورد سرمایه گذاری در این گیاهان است که به احتمال زیاد در مورد ₹450 کرور و گیاهان انتظار می رود به ایجاد اشتغال مستقیم حدود 200 و غیر مستقیم اشتغال در سراسر زنجیره ارزش” با توجه به اتحادیه وزیر Pradhan.

او گفت: مجموع CBG بالقوه در تامیل نادو از زباله های موجود و منابع زیست توده در حدود 2.4 MMTPA. استفاده از تمام این پتانسیل باید در نتیجه راه اندازی حدود 600 گیاهان در سراسر کشور در سرمایه گذاری در حدود ₹21,000 کرور با لینک مستقیم اشتغال بالقوه از حدود 10 ، 000.

منتشر شده در


23 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *