کمیته بین المللی المپیک ژاپن بریس برای از دست دادن بزرگ به دلیل تاخیر در تابستان بازی ها: گزارش

کمیته بین المللی المپیک (IOC) رئیس جمهور را مجبور به تحمل از دست دادن “چند صد میلیون دلار” با توجه به تاخیر در بازی های المپیک تابستانی, بازی در نور از coronavirus همه گیر رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: در مصاحبه اخیر خود با یک روزنامه آلمانی Die Welt.

ژاپن تا به حال برآورد کلی هزینه به جایی بین $2 میلیارد 6 میلیارد دلار. تمام هزینه های اضافی به جز آنچه در IOC را باید به یاد داشته موفق به ژاپن طبق توافق نامه امضا شده در سال 2013 زمانی که توکیو صعود شانس را برای میزبانی بازی های المپیک است.

قبل از تعویق بازی های المپیک, برگزارکنندگان از ژاپنی ها تا به حال ثابت هزینه های رسمی از این بازی در $12.6 میلیارد دلار است. دولت گزارش حسابرسی در سال 2019 به حال برآورد چهره های مختلف.

با توجه به حسابرسی هزینه حداقل دو برابر این تخمین می زند. به جز 5.6 میلیارد دلار بقیه هزینه پول مالیات دهندگان را.

مدیر کمیته سازماندهی توکیو Toshiro Muto گفته بود که هنوز هم وجود دارد برخی از شک و تردید در مورد رفتن پیش با بازی در سال آینده با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس طبق گزارش.

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه در ماه گذشته اعلام کرده بود که ژاپن را در بازی های المپیک تابستانی, بازی آخرین تابستان از 2021 با توجه به گسترده شیوع کروناویروس.

اعلام شده بود پس از تماس با کمیته بین المللی المپیک (IOC) سر توماس باخ به عنوان هر یک از رویترز گزارش.

توکیو به اتمام بود و همه آماده سازی برای بازی های تابستانی قبل از این ویروس تا به حال شروع به گرفتن نگه دارید در سطح جهان است. آن را به حال به طور مداوم رد تاخیر در بازی های قبل از این موارد دیدم عظیم سنبله. پست که اعلام تاخیر ساخته شد.

از روز شنبه بیش از 1.9 میلیون تایید موارد COVID-19 گزارش شده در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im