نظرسنجی HPCL کاهش پالایشگاه توان تا 30 درصد BPCL به دنبال

IOC, HPCL, BPCL, coronavirus outbreak, avaition turbine fuel, crude oil, country wide lockdown, oil marketring companiesکمیته بین المللی المپیک کل توان عملیاتی در سه ماهه دسامبر از سال 2019 در حدود 17 میلیون تن خواهد بود که تنظیم شده 30 درصد.

پس از شیوع Covid-19 و پس از آن مستند از مارس 22 کشور نفت شرکت های بازاریابی (OMC) را دیده اند کاهش قابل توجهی در تقاضا برای دیزل و بنزین و حمل و نقل هوایی توربین سوخت (ع) است که منجر به کاهش در تولید این محصولات تصفیه شده را تا 30٪.

هند نفت شرکت (IOC) قطع تصفیه آن توان توسط 25-30 ٪ به عنوان تقاضا برای فرآورده های نفتی مانند بنزین و سوخت و قیر و غیره قابل ملاحظه ای سقوط کرد. تقاضا برای عج نیز پایین آمده به شدت با توجه به تعلیق پروازها.

اخبار مرتبط

“نگه داشتن این را در نظر, هند, نفت تنظیم شده نفت خام توان در بسیاری از پالایشگاه های 25 ٪ تا 30٪. ترقی محصولات به پایان رسید از آنها در یکی از آخرین هفته کمک کرده است upcountry فله محل ذخیره سازی از شرکت ساخت تا سهام خود را برای آینده-آمادگی یک بار در سراسر کشور مستند برداشته شده است و تقاضا میدارد تا دوباره. شرکت نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در جهانی نشانه ها و بازار در حال تغییر سناریو و شروع اقدامات بر این اساس” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت.

Hindustan Petroleum Corporation (HPCL) رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل MK Surana گفت: FE که در نمایش از سراسر کشور مستند به دلیل coronavirus این offtake از محصولات مانند موتور روح دیزل با سرعت بالا قیر و ع در حال کاهش است که نیاز به قوانین و مقررات در پالایشگاه توان به جلوگیری از مشکلات ذخیره سازی. “همانطور که در حال حاضر ویساکاپاتنام پالایشگاه در حال اجرا بر روی تمام توان در حالی که بمبئی پالایشگاه توان تنظیم شده است به حدود 80 درصد” Surana گفت.

R Ramachandran, مدیر پالایشگاه در بهارات نفت (BPCL) گفت: FE این شرکت را در کاهش توان توسط این آخر هفته به عنوان تقاضا سناریو به اندازه کافی خوب است برای حفظ سطح تولید کنونی. “تقاضا برای عج تقریبا صفر دیزل تقاضا پایین است حدود 25-30% در حالی که بنزین مثبت بود با توجه به تاریخ و زمان آخرین دقیقه انباشته. این را نیز به منفی آخر هفته. ما باید برای توجیه ما توان توسط این آخر هفته” Ramachandran گفت.

کمیته بین المللی المپیک کل توان عملیاتی در سه ماهه دسامبر از سال 2019 در حدود 17 میلیون تن خواهد بود که تنظیم شده 30 درصد. BPCL تولید شده در اطراف 9.81 میلیون تن در حالی که HPCL تولید حدود 4.16 میلیون تن در سه ماهه دسامبر.

اما در این میان کاهش در تقاضا برای عمده پترو محصولات شده است وجود دارد افزایش در تقاضا برای گاز مایع پخت و پز گاز. برای دیدار با افزایش تقاضا برای گاز مایع, هندی, روغن گام برای افزایش LPG تولید در پالایشگاه های بزرگ توسط بهینه سازی عملیات بهبود LPG عملکرد LPG تولید واحد مانند FCC/Indmax ، کارخانه بسته بندی مایعات جایگزین عملیات و LPG دوباره پر کردن و تحویل در حال کارآمد درآمده است. “سهام کافی در دسترس هستند و نیازی به هراس-رزرو توسط LPG مشتریان” کمیته بین المللی المپیک گفت.

هند نفت نیز حصول اطمینان اضطراری سوخت و پرکن-در تمام مجاز حالت است. شرکت انبوه سازی تاسیسات گاز مایع-بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان ایستگاه های سوخت و گاز مایع distributorships توصیه شده است به کار تحت مشاوره مربوطه خود را دولت های ایالتی و دولت محلی برای حفظ خدمات ضروری در جغرافیای.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>