سرمایه گذاران بیرون 5,000 تومان کرور روپیه از ریسک اعتباری بودجه پس از تمپلتون حرکت

The total assets under management (AUM) of credit risk funds were around Rs 45,000 crore in mid-April.کل دارایی های تحت مدیریت (اوم) ریسک اعتباری بودجه در حدود 45 ، 000 تومان کرور روپیه در اواسط ماه آوریل است.

پس مارس 24 یک روز پس از فرانکلین تمپلتون MF تصمیم گرفت به باد آن شش بدهی طرح های سرمایه گذاران را از جیبش در اطراف 4,500 تومان-5,000 کرور از ریسک اعتباری بودجه شرکت کنندگان در بازار می گویند. کل دارایی های تحت مدیریت (اوم) ریسک اعتباری بودجه در حدود 45 ، 000 تومان کرور روپیه در اواسط ماه آوریل است.

مدیر عامل یک صندوق خانه گفت: که شده است وجود دارد برخی از رهایی از ریسک اعتباری صندوق به عنوان سرمایه گذاران از سرمایه گذاری های خود را در معرض خطر هستند پست فرانکلین تمپلتون بسته شدن شش طرح. “من می گویند دارایی های ریسک اعتباری بودجه ممکن است پایین آمده توسط 10-12 ٪ در چند روز گذشته. اضطراب سرمایه گذاران را بازخرید پول و خارج به طور کامل از ریسک اعتباری بودجه اما ما انتظار داریم همه چیز به ثبات در چند روز آینده آن را به عنوان یک رویداد منفرد,” او گفت:.

اخبار مرتبط

در آوریل 23, شش طرح در مجموع به ارزش 25,800 تومان کرور روپیه زخم شد پایین — فرانکلین هند کم مدت صندوق فرانکلین هند پویا تعهدی صندوق فرانکلین هند ریسک اعتباری صندوق فرانکلین هند کوتاه مدت درآمد طرح فرانکلین هند کوتاه فوق العاده صندوق اوراق قرضه و فرانکلین هند فرصت های درآمد صندوق است.

در ضمن بویلر AXA ریسک اعتباری صندوق داده است منفی را از 72.05% در یک سال گذشته داده ها از ارزش تحقیقات نشان داد. بازده به عنوان در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است. هفته گذشته بویلر AXA صندوق مشخص کردن بدهی های مختلف اوراق بهادار در محدوده 50 تا 100%. چند صندوق خانه ها مشخص شده سرمایه گذاری های خود را در دیوان مالی مسکن (DHFL) و وودافون ایده در یک سال گذشته.

این منابع که مشخص شد توسط 50-100% شامل DHFL, Avantha منابع RKV شرکت قهوه در روز منابع طبیعی, در میان دیگران. “تعداد کمی از اوراق بهادار در ما طرح شده اند مشخص شده در گذشته با در نظر گرفتن کلی استرس در اعتبار و بدهی بازار پس از ماه سپتامبر سال 2018 است. این استرس بدتر شده است در شرایط کنونی بازار و افزایش illiquidity برای این اوراق بهادار گفت: بویلر AXA, در بیانیه ای.

به طور قابل توجهی کاهش نقدینگی در بازار اوراق قرضه برای بسیاری از اوراق بهادار بدهی و سطح بالا از redemptions زیر Covid شیوع و مستند شد دلایل فرانکلین تمپلتون را تعطیل شش طرح.

ریسک اعتباری صندوق های سرمایه گذاری در حدود 65% از کل دارایی خود را در AA و زیر رتبه اوراق قرضه شرکت های بزرگ. داده ها از ارزش پژوهش نشان داد که از 20 ریسک اعتباری بودجه 11 بودجه را تحویل منفی را در یک سال گذشته. در سال گذشته تنزل رتبه در رتبه بندی اعتباری از چندین ابزار بدهی منجر به علامت گذاری توسط صندوق خانه ها در بدهی های خود را طرح برگزاری کسانی که مقالات را تحت تأثیر خود را می گرداند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net