سرمایه گذار ثروت افزایش می یابد توسط Rs 6.63 لاخ cr در دو روز بازار تجمع

Markets would also track rupee-dollar trend and Brent crude oil movement.این Sensex بزرگنمایی 1,861.75 امتیاز و یا 6.98 درصد به نزدیک در 28,535.78 روز چهارشنبه.

سرمایه گذاران ثروت افزایش Rs 6,63,240.78 کرور در دو روز از تجمع بازار به عنوان ضریب اطمینان بهبود یافته در راستای یک بسته محرک اقتصادی توسط دولت به کوسن اقتصادی ضربه coronavirus. این Sensex بزرگنمایی 1,861.75 امتیاز و یا 6.98 درصد به نزدیک در 28,535.78 روز چهارشنبه.

در گذشته تجارت آن را به دست آورده بودند 692.79 امتیاز یا 2.67 درصد به نزدیک در 26,674.03. تیز تجمع در بازار سهام کمک کرد تا بازار capitalisation از BSE-لیست شرکت های پرش تومان 6,63,240.78 کرور روپیه به تومان 1,08,50,177.06 کرور در دو روز. “اخیر مثبت اطلاعیه از فدرال رزرو آمریکا و افزایش امید بسته محرک اقتصادی از دولت هند باید برداشته احساسات” با توجه به Ajit Mishra, معاون رئیس جمهور (تحقیقات), Religare Broking Ltd.

اخبار مرتبط

او اضافه کرد که رفتن به جلو ما انتظار داریم نوسانات باقی می ماند بالا در کوتاه مدت و پایدار هر تجمع را تا حد زیادی بستگی دارد که چگونه به طور موثر ما می تواند شامل گسترش coronavirus در حال حاضر با 21 روز در سراسر کشور مستند در محل. RIL که شروع به پریدن کرد و نزدیک به 15 درصد بود که بزرگترین کمک کننده به بازار رالی. دیگر برندگان از 30-به اشتراک گذاری خط مقدم شرکت بسته شد Kotak Mahindra Bank, Maruti Suzuki هند, HDFC Bank و HDFC.

با توجه به Vinod Nair رئیس تحقیقات در Geojit خدمات مالی “در بازارهای جهانی معامله شده است در سبز رانده شده توسط انتظارات از اقدامات محرک اقتصادی به پشتیبانی مربوط به اقتصاد و نه به خاطر هر گونه تغییر در زمین واقعیت.

بسیار با ثبات تر تجمع می افتد تنها پس از هر گونه خبر در مورد این ویروس را مهار می آید.” در این بخش تمامی شاخص ها به پایان رسید و بالاتر در جایی که انرژی بانکداری durables مصرف کننده و سرمایه و کالا شدند, برندگان بالا. در بازار گسترده تر BSE MidCap و SmallCap شاخص بسته بالاتر با 3.53 درصد و 2.84 درصد بود. در BSE 1,213 شرکت های پیشرفته در حالی که 989 کاهش یافته است و 154 بدون تغییر بودند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>