سرمایه گذار – Britannia صنایع امتیاز: کاهش; نرم سه ماهه برای شرکت

Britannia Industries Rating, BRIT, Realisation growth, net operating revenues, category growth rates, RM inflationمدیریت نشان داد که این دسته از نرخ رشد آهسته بیشتر با رشد کرم در هر دو روستایی و شهری بازار. روستایی کاهش سرعت به خصوص تیز.

بریت هسته دوره رشد به 2% y-o-y (حداکثر در سال های بسیاری به عنوان ادامه داد: به اشتراک گذاری دستاوردهای موفق به بیشتر کاهش سرعت در رده کلی رشد نرخ است. حاشیه دفاع با وجود تیز RM تورم ستوده است. ما تن ما رشد درآمد پیش بینی و پایین تر از ما FY2021/22e EPS پیش بینی های 1/5%. تجدید نظر FV پایین به از 2900 تومان/سهم (از Rs 3,050). تکرار کاهش

قوی حاشیه دفاع باعث می شود تا به صورت نرم و درآمد چاپ

اخبار مرتبط

بریت را Q3FY20 چاپ در حالی که نرم شد و به طور گسترده در خط با ما تخمین می زند. مستقل و خالص عامل رشد درآمد آهسته به 4% y-o-y و به کمک بود یک پرش شدید دیگر عامل درآمد. فروش محصول رشد فقط 3% y-o-y با دوره رشد کاهش به چند-سال-پایین از 2%. تحقق رشد بود و در 1% با وجود بهبود ترکیب محصول به عنوان (من) برخی افزایش قیمت گرفته شده در Q3FY19 anniversarised و (ب) مسائل مربوط به تولید در برخی میانه کارخانه normalised; گذشته چند محله, من, فروش بودند که رزرو در کتاب مستقل به عنوان پدر و مادر نهاد بود غذا به تقاضا در جغرافیا.

تثبیت خالص درآمد عامل رشد 5% y-o-y به تومان 29.8 میلیارد 2 درصد کمتر از برآورد ما. حاشیه ناخالص کاهش یافته است 44bps y-o-y به 40.9% و 39 واحد پایین تر از ما تخمین می زنند. Ebitda رشد 11% y-o-y به تومان 5.02 bn 2 درصد جلوتر از ما برآورد در پشت پایین تر از انتظار می رود هزینه های کارکنان و همچنین هزینه های دیگر. PBT رشد 7 درصد در حالی که تکرار سود خالص رشد 24% y-o-y در پشت پایین تر ETR. پت چاپ شد و در خط با ما تخمین می زنند. 9MFY20 عملکرد درآمد تا 6 درصد ناخالص حاشیه, تخت, Ebitda تا 7 درصد PBT تا 6 درصد و پت تا 21 درصد است. 9M EPS: Rs 43.3/به اشتراک بگذارید.

همچنان به رشد جلوتر از بازار

مدیریت نشان داد که این دسته از نرخ رشد آهسته بیشتر با رشد کرم در هر دو روستایی و شهری بازار. روستایی کاهش سرعت به خصوص تیز. ارزش پایان بخش همچنان به مبارزه برای رشد اواسط پایان برگزاری نسبتا بهتر در حالی که پایان بالا نیز دیده می شود رشد کاستن از اوج اخیر. بریت بازار به اشتراک گذاری دستاوردهای شتاب در سالهای اخیر و به لطف سگمنتال رشد خطوط و شرکت ادامه تهاجمی توزیع فشار در Hindi کمربند.

نیشگون گرفتن و کشیدن برآورد حفظ کاهش

ما بهینه سازی تخمین می زند برای پخت در (یک) تازه آشکار در دیگر عامل درآمد (b) هنوز ضعیف ST دسته تقاضا پیش آگهی و (c) RM تورم روند. FY2021/22 EPS برآورد دیدن 1/5% کاهش دهد.

کاهش

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر