سرمایه گذاری در زمان بله بانک بحران: درس کلیدی برای سرمایه گذاران

yes bank crisis lessons for investorsبله بانک بحران: بررسی بالا درس برای سرمایه گذاران است.

بله بانک بحران: RBI تصمیم به قرار دادن یک مهلت قانونی برای بله بانک به عنوان یک تکان به تمام مشتریان و سرمایه گذاران بانک. اما نشانه هایی از مشکلات مشهود بود برای چند ماه در اجرای RBI تصمیم گیری است. اگر شما مشتاق سرمایه گذار وجود دارد درس های بسیاری از شما می توانید از بله بانک بحران است. Lalit Keshre از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری آنلاین پلت فرم Groww گفت: FE آنلاین که نشانه هایی از مشکل مشهود بود حدود شش ماه پیش. سرمایه گذاران باید پیگیری در اصول این شرکت است. “سرمایه گذاران باید نشستن و گرفتن اخطار در زمانی که اصول یک شرکت شروع به تغییر. فقیر Q2 نتایج بله بانک که نشان داد افزایش در تولید ناخالص NPA بود و یک پرچم سرخ را در خود دارد.”

توجه داشته باشید از گذشت در حاکمیت شرکتی

یکی دیگر از چیزی است که سرمایه گذاران باید با توجه به گذشت در اداره شرکت است. هرگاه خروج شتابزده از بالا, مدیریت اختلافات بین مروج نمونه از گزارش دهی و حفظ اطلاعات حیاتی از سرمایه گذاران فقیر فصلنامه نتایج سقوط قیمت سهم بیش از 50 درصد و غیره پس از آن سرمایه گذاران باید به طور جدی تجدید نظر در تصمیم خود در برگزاری به سهام به جای خرید سهام بیشتر در کاهش هزینه به طور متوسط به پایین قیمت خرید خود گفت: Keshre.

اخبار مرتبط

گرفتن اطلاعات از منابع معتبر

برای آینده سرمایه گذاری بیش از حد سرمایه گذاران نیاز به توجه به منابع معتبر در حالی که ارزیابی این که آیا برای خروج از سهام و یا نه و عملی تصمیم گیری.

اخبار RBI تصمیم Yes بانک نیز به عنوان یک چالش برای سرمایه گذاری آنلاین سیستم عامل مانند Groww باعث اقدام فوری.

“در چنین شرایطی اقدام فوری بسیار مهم است برای اطمینان از حداقل مقدار از ناراحتی برای کاربران ما. زمانی که خبر شکست ما متوجه است که ما وابسته به بله بانک زیرساخت خواهد بود و نیاز به یک راه حل سریع برای این مشکل در دست اگر ما می خواهیم عملیات ما برای رفتن هموار” Keshre گفت.

“ما مونتاژ یک نیروی کار برای این هدف است که مشغول به کار خستگی ناپذیر با بانک محور و ICICI تیم بدون درز مهاجرت. این مداخله به موقع و تلاش تیم ساخته شده مطمئن شوید که هیچ یک از سفارشات نهفته بودند روز بعد و مشتریان ما را قادر به سرمایه گذاری بدون دردسر,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im