محققان پیدا کردن قاچاق اسلحه در زندان برگزار شد که جفری اپستین

بازرسان فدرال کشف یک اسلحه پر در منهتن زندان که در آن سرمایه جفری اپستاین خودکشی در سال گذشته.

محققان با اداره زندانها شروع به جستجو تسهیلات در هفته گذشته پس از دریافت اطلاعاتی است که یک اسلحه پر شده بود و قاچاق به داخل زندان جدی نقض امنیتی با توجه به آسوشیتد پرس. اداره مواجه شده است و فشار قابل توجهی به بهبود شیوه های امنیتی پس از اپستاین بود که در مواجهه با اتهام تجاوز به عنف و قاچاق جنسی مرده پیدا شد در سلول خود در اوت. 10.

دادستان کل ویلیام Barr نام جدید اداره زندانها مدیر هفته گذشته: Michael کروجل تقریبا یک جانباز 30 ساله از آژانس. کروجل جایگزین هیو Hurwitz که بر حذف شده در ماه اوت در طول خرید اینترنتی بیش از اپستین خودکشی.

اداره محققان اسلحه و قاچاق اقلام در طول یک مستند در مرکز تادیبی متروپولیتن در منهتن. مقامات انتظار می رود برای ادامه مستند و جستجو برای آیتم های بیشتر در نقض پروتکل های امنیتی.

“همه این موارد را در برخواهد داشت یک تهدید قابل توجهی به ایمنی و امنیت این تاسیسات به عنوان به خوبی به عنوان عمومی” اداره زندانها در بیانیه ای گفت.

قبل از ورود به این مرکز بازدید کنندگان و دیگران به نمایش در آمد و دستور به ترک تمام وسایل شخصی در برگزاری منطقه قبل از دیدن زندانیان. زندان معمول عملیات شده اند مختل و تغییر تا زمانی که مستند به پایان رسیده است. فدرال مدافعان نیویورک, رئیس دادستان دیوید پاتون گفت: این تغییرات ممکن است نقض زندانيان حقوق اساسی.

“Sentencings هستند که به تعویق افتاد. جلسات هستند که با تاخیر” پاتون گفت. “اما MCC به عنوان هر چند آن را کاملا خوب آنها را فقط به خاموش کردن کل نهاد به دنبال کالای قاچاق است. آن را فقط قابل قبول نیست. آنها قادر به راه رفتن و جویدن آدامس در همان زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>