مصاحبه با بخش سازماندهی شدن ماشین و تقاضا انتظار می رود برای حفظ رشد می گوید Gajendra Jangid از بنیانگذاران و CMO, Cars24

Gajendra Jangid, co-founder and CMO, Cars24 ServicesGajendra Jangid از بنیانگذاران و CMO, Cars24 خدمات

Cars24 خدمات است که رشد کرده است از یک بازیکن برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین ماشین استفاده می شود شرکت در سال گذشته صعودی است در آن چشم انداز رشد. این شرکت انتظار دارد که بازار همچنان پر جنب و جوش با وجود کوتاه مدت headwinds. این امید برای رسیدن به 100% رشد در سال 2020 با گسترش هر دو شاخه و ورود خود را به شهرهای جدید است. در یک مصاحبه Gajendra Jangid از بنیانگذاران و CMO, Cars24 خدمات گفت: FE R Ravichandran که این شرکت را نهایی برنامه ای برای آن NBFC به تهاجمی در ماشین استفاده می شود کسب و کار. ویرایش گزیده ای:

می تواند به شما پرتاب نور در ماشین استفاده می شود کسب و کار در هند و رشد آن?
ماشین استفاده می شود کسب و کار است که 4.5 میلیون-واحد-یک سال قوی بخش در هند و در حال رشد است در 15-20 ٪ در سال است. آن را دارای پتانسیل رشد چند برابر داده های خود استفاده مانند هزینه های خدمات و بسته های دیگر. با این بخش بیشتر و بیشتر oganised از طریق بازیکنان مانند Cars24 خدمات تقاضا برای اتومبیل استفاده می شود انتظار می رود که به نگه داشتن در حال رشد در طول سال.

اخبار مرتبط

شما میتوانید در عملکرد شرکت و برنامه ؟
ما را تبدیل به دومین بازیکن در مورد استفاده صنعت خودرو در هند است. ما شده اند به فروش 15,000 خودرو در ماه به طور متوسط و ما باید دست به 110 درصد رشد در سال 2019. ما باید با حضور در 70 شهرستانها با 210 شعبه در سال 2019 و ما برنامه ریزی برای اضافه کردن بیشتر از 50 شهرستانها (عمدتا ردیف سوم و چهارم شهرستانها) و 150 شاخه در سال 2020 به حفظ ما در سال گذشته رشد شتاب. آن مهم است برای ما برای حفظ و گسترش حضور ما برای رشد بیشتر است.

رشد برای ما ممکن است به عنوان بخش سازماندهی شدن سریع تر از پنج سال پیش. علاوه بر این در حال حاضر مشتریان دریافت اطلاعات دست اول در مورد ماشین, قیمت, امکانات, هزینه استفاده و شفافیت در برخورد با شرکت هایی مثل ما. ما شده اند با استفاده از داده-محور مکانیزم قیمت گذاری usng الگوریتم. وجود دارد 60,000 مزایده هر ماه از طریق کانال ما همکاران. حراج هر حال ثبت به دریافت داده های زمان واقعی اطلاعات در مورد مدل, مشخصات, قیمت و چک. با قدرت از داده ها در زمان واقعی تقاضا و بازار-محور مکانیزم ما قادر به رفع زمان واقعی قیمت گذاری یک مدل برای فعال کردن مشتریان سود فوق العاده. تصمیم گیری دقیق تر است و هیچ مشتری فریب خورده.

چه چالش ها با توجه به BS VI انتشار هنجارهای?
با هزینه کارشناسی VI مدل انتظار می رود تا در هر نقطه بین 5 ٪ و 10 ٪ ما قویا بر این باورند که مشتریان ترجیح می دهند به معامله بهتر در اتومبیل استفاده می شود. آن است که اخبار بسیار خوبی برای ما به عنوان و هنگامی که مردم خرید BS VI مدل های ما بیشتر و بیشتر BS IV ماشین/مارک/مدل را به مشتریان ارائه قیمت های مقرون به صرفه. از آنجا که هیچ محدودیت در ثبت نام کارشناسی IV اتومبیل استفاده می شود فراتر از مارس سال 2020 نگاه ما به کسب و کار خواهد بود به طور معمول و حتی ممکن است بهتر است با توجه به تفاوت قیمت بین چهارم مقطع کارشناسی و کارشناسی VI مدل.

چه خود را در بانک ها/NBFCs محتاط رویکرد نسبت به اعطای وام با توجه به شرایط بازار فرار?
درست است. بانک های سنتی همیشه تردید در تامین مالی اتومبیل استفاده می شود. در حالی که اتومبیل های جدید تامین کنید در هر نقطه بین 70% تا 75% اتومبیل استفاده می شود تامین کنید تا به تنها 15 درصد است. این نیاز به تغییر به عنوان بخش سازماندهی شدن در راه بزرگ.

شما راه اندازی یک NBFC سال گذشته است. چگونه است که آن را تا کنون ؟
Cars24 خدمات مالی راه اندازی شد با هدف کمک به مشتریان می شود تامین می شود ، ما انجام داده اند برخی از خلبان lendings اما نه کوچک است. ما به زودی نهایی برنامه برای ما NBFC. این شرکت در اکتبر 2019 مطرح 100 میلیون دلار در سری D بودجه. همراه با آن موجود سرمایه گذاران — مبارزه, Agnelli (فیات) خانواده و سکویا هند — شرکت نیز مطرح شده بخشی از آخرین دور از بی بند و بار جهانی سرمایه گذاری شرکت که مقر آن در لندن و مور استراتژیک Ventures, LLC (MSV) در نیویورک-بر اساس شرکت سرمایه گذاری. این شرکت همچنین حمایت خیمه سرمایه گذاران مانند سکویا هند Exor دانه (یک صندوق سرمایه گذاری وابسته به یکی از جهان پیشرو شرکت های هلدینگ کنترل Agnelli خانواده) Apoletto (سرمایه گذاری خودرو از DST جهانی میلیاردر بنیانگذار یوری میلنر), Kingsway پایتخت (لندن-بر اساس چند میلیارد دلاری صندوق) و مبارزه (Silicon Valley & مستقر در نیویورک شرکت سرمایه گذاری).

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de