مصاحبه | پروژه اعدام برای دیدن عمده بهره وری تغییر با اتوماسیون می گوید: Vimal Kejriwal, MD, KEC بین المللی

اگر چه KEC بین المللی که اجرای پروژه های برق انتقال و توزیع (T&D) و راه آهن و مدنی خورشیدی هوشمند مادون و کابل روبرو می شوند مسائل مربوط به پرداخت و یا مذاکره دوباره قرارداد در طول مستند این شرکت دیده می شود تاخیر در سفارشات از مشتریان خود است. Vimal Kejriwal, مدیر عامل KEC بین المللی گفت: Vikas Srivastava در یک مصاحبه اختصاصی که با کمبود نیروی کار ممکن است منجر به جایگزین استراتژی های شرکت برای افزایش بهره وری از طریق مکانیزاسیون اتوماسیون و دیجیتال شدن دستگاه از پروژه های. ویرایش گزیده ای:

اخبار مرتبط

چگونه می توانم شما را حذف محدودیت در پروژه های T&D و بخش ساخت و ساز به کمک شرکت های مانند KEC?

همه چیز به آرامی برگشت به اقدام پس از این محدودیت برداشته شد در مارس 20. به اعتقاد ما آن را حداقل برای یکی دیگر از چهار-پنج روز به عقب بر گردیم به حالت عادی پس ما نیاز به اتفاقی کنندگان برای این کار به ادامه در نوسان کامل است.

پروژه های ما نیاز به سیمان و فولاد و مواد دیگر است که ما نیاز به خط تا تدارکات به عنوان به خوبی. ما به طور معمول سهام که به اندازه کافی خوب برای یک هفته اما اگر زنجیره تامین نمی کند پاک کنید و سپس یکی شروع به احساس انبار-outs. همان چیزهایی که اتفاق می افتد در کارخانه ها به عنوان اگر آنها اجازه نمی دهد تا فروشندگان به باز کردن مغازه های خود را. این پروژه ها به آرامی به شکل.

از آنجا که شما در حال حاضر در بخش های مختلف مانند T&D و راه آهن و برق, کابل کشی و عمران کار برای صنایع که پروژه ها با توجه به شما در حال گرفتن به شکل ؟

T&D پروژه های آغاز شده در مکان های مختلف. راه آهن برق کار نیز آغاز شده در ماهاراشترا بین دیروز و امروز. پروژه های عمرانی مانند ساخت و ساز از کارخانه سیمان و دیگر صنایع باید مصوبات. ما در حال انجام چهار مترو; پروژه های در کوچی کردم تایید برای شروع فعالیت های ساخت و ساز اما سه پروژه در دهلی نو گیر هستند با توجه به کامل مستند. در ماهاراشترا ما موافقت کردم برای راه آهن برق در حال حاضر. اما متاسفانه ما نمی تواند کار در طول مستند برق که ما درخواست کرده بود.

چه شده است تاثیر بر اتمام پروژه در FY20 با توجه به مستند?

نه وجود دارد و تاثیر زیادی بر اتمام پروژه با توجه به مستند در FY20 آنجا که تنها شش روز کار از دست داده بود. با این حال پیش رفتن ما نیاز به تلاش بیشتری برای جبران زمان از دست رفته بیش از 45 روز. ما را حداقل به مدت دو هفته به سطح شیب دار بالا. بنابراین برخی از زمان از دست رفته را می توان بازیافت اما اگر مستند باقی بماند فراتر از ماه مه پس از آن بازیابی می تواند دشوار است. بازیابی برای ما بستگی به دو چیز — چقدر از تدارکات و مواد اولیه در دسترس است به صورت شیب دار-و چگونه بسیاری از کارگران مهاجر ما می تواند حفظ.

چگونه بسیاری از کارگران آیا شما در حال حاضر و آن را کمک خواهد کرد تا سطح شیب دار به پروژه های خود را?

ما تا به حال حدود 30 ، 000 کارگران گسترش بیش از 150 پروژه سایت قبل از این مستند. در حال حاضر ما با چپ 20,000 کارگران در حالی که 30 درصد باقی مانده برای زادگاه خود. این کارگران در حال اقامت در موقت چهارم در سایت پروژه که در آن خود را, مواد غذایی, سرپناه و پزشکی requirememts گرفته مراقبت از. بنابراین ما باید از این مزیت از شروع پروژه ها و ramping تا به سرعت اگر کارگران همچنان باقی می ماند با ما.

چگونه می توانم شما را افزایش می دهد در حمل و نقل هزینه به تاثیر خود را به طور کلی عملیات است ؟

به طور کلی هزینه منحنی رفته اگر ما نگاهی به هزینه های مواد مانند آلومینیوم و مس و فولاد و یا نفت. این کاهش هزینه به ما کمک خواهد کرد برای جبران هر چه کمی افزایش در هزینه های ما را دیده اند در حمل و نقل و یا در غیر این صورت مگر در مواردی وجود دارد یک خاموش کردن طولانی مدت.

آیا شما می بینید یک تکه بزرگ از درآمد خود را که از عملیات بین المللی در Q1FY21 از آنجا که بسیاری از کارخانه های خود را و پروژه های باز بود در خارج از کشور ؟

ما انتظار داریم بین المللی درآمد برای رفتن در Q1FY21 به حداقل 50 درصد از 45 درصد در اوایل به عنوان بسیاری از پروژه های ما در حال عملیاتی در بیش از 35 کشور جهان است که ما در عمل. اما راه عملیات داخلی هستند در آینده تاثیر خواهد تنها برای یک ماه است که در ماه آوریل است.

چه چشم انداز خود را در بهبود کلی در سه ماهه های آینده? آیا شما مواجه می شوند پرداخت مسائل مربوط و یا سفارش تاخیر از شما و مشتریان شما ؟

ما باید یک سفارش کتاب از 20 ، 000 تومان کرور روپیه 31 مارس در حالی که 3,000 تومان کرور روپیه است به عنوان L1. بنابراین برای ما آن است که یک سوال از درآمد تاخیر به جای از دست دادن درآمد. برای ما درآمد خواهد آمد اگر نه در این سه ماهه و سپس سه ماهه آینده. به لطف خدا ما نه تا به حال هر گونه مسائل مربوط به پرداخت و یا مذاکره دوباره قرارداد. اما ما شاهد تاخیر در سفارشات از مشتریان ما. رفتن ما پیش بینی یک تغییر چشمگیر در پروژه ما اعدام به عنوان بسیاری از تغییر دیده می شود در نظر mechanisations اتوماسیون و دیجیتال شدن دستگاه از پروژه ها به دلیل اجتماعی فاصله و کمبود نیروی کار.

شما می توانید توضیح در مورد جزئیات تغییر در اجرای پروژه?

با دولت الزامی تنها 25% تا 50% حضور و غیاب کارکنان با توجه به اجتماعی فاصله شرکت ها را مجبور به پیدا کردن راه های جایگزین برای افزایش بهره وری است. یکی از راه های انجام این کار خواهد بود به mechanise, به طور خودکار و digitalise پروژه های. ممکن است آن را حداقل پنج-شش ماه به طور خودکار کارخانه, پس از آن خواهد شد نیاز به طراحی مجدد کارخانه ها و یا جابجایی آنها, اما مکانیزاسیون مانند گرفتن یک بیل مکانیکی یا لودر انجام می شود بلافاصله.
دیجیتال شدن دستگاه باید انجام شود در سطوح مختلف برای غلبه بر مسائل اجتماعی فاصله. اما باید آن را درک است که قصد اجتماعی را حفظ فاصله و کاهش نیروی کار حساب کند.

آنچه با توجه به شما شده است و بزرگترین تغییر در این راه شرکت ها شده است عامل از مستند?

با توجه به از من بزرگتر تغییر پارادایم با توجه به مستند شده است توانایی کارکنان برای کار از خانه که تا به حال غیر قابل تصور بود. ما معتقدیم 15-20 ٪ از دفتر ما نیروی کار را می توان منتقل شده بازگشت به صفحه اصلی. اگر چه آن ممکن است ممکن است برای افراد مستقر در پروژه در سایت های که در آن حضور فیزیکی است. اما اگر مکانیزاسیون معرفی شده است در سایت های پروژه و سپس این افراد را می توان دوباره اعزام به پروژه های دیگر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net