مصاحبه: پنس اعلام کرد تنها تهمت می توانید صرفه جویی آمریکا و تاریخ آن از اراذل و اوباش

فیلادلفیا رئیس جمهور تهمت آخرین خط دفاعی در بین مطیع قانون مردم و خطرناک جناح چپ و اوباش قصد سرنگونی مجسمه ها و پاره ملت از هم جدا با توجه به معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“هنگامی که تظاهر کنندگان تنظیم شد آتش به یکی از قدیمی ترین کلیساها در امریکا و defacing ما آثار ملی جو بایدن ارسال آزادی مطبوعات. رئیس جمهور تهمت فرستاده شده در گارد ملی” پنس گفت: روز شنبه در مصاحبه اختصاصی روی مبارزات انتخاباتی خود اتوبوس با واشنگتن آزما.

“تقابل با جو بایدن و نانسی پلوسی, است, این است که یک رئیس جمهور که درک ما تعهد به رعایت حاکمیت قانون — نظم و قانون” گفت: پنس که صحبت می کرد به عنوان او به اتمام یک نوسان از طریق پنسیلوانیا یک میدان نبرد حیاتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز.

“نانسی پلوسی گفت: امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی که او خواسته شد در مورد تظاهر پایین کشیدن مجسمه در شهر بالتیمور چیزی به اثر: ‘آنها را انجام آنچه آنها انجام خواهد داد.'”

این هرج و مرج unsanctioned غلت مجسمه تجلیل از موسسان و افراد دیگر جدایی ناپذیر برای ایجاد ایالات متحده گسترش در مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان دیده بان طول نزدیک به هفت هفته پس از جورج فلوید مرگ برانگیخته موج ناآرامی های مدنی در سراسر کشور است. اما پنس گفت: تفاوت بین تهمت و presumptive دموکراتیک نامزد بایدن است که رئیس جمهور متعهد به توقف چپ معترضان از اخذ امریکا میراث و برگرفته بدست آورد.

بایدن در لیگ با مجلس پلوسی کالیفرنیا خواهد ایستاد بیکار پنس متهم شده است.

با این وجود معاون رئیس جمهور به نظر می رسد مخالفت با رئیس خود در مورد این مسئله از بین بردن آثار تاریخی به کنفدراسیون و مجسمه canonizing جداشدگان که در مبارزه علیه این اتحادیه در جنگ داخلی.

در از بین بردن مؤتلفه مجسمه پنس گفت: این تصمیم باید ساخته شود به صورت محلی. او “نمی غبطه خوردن هر جامعه و یا هر دولت برای تعیین آنچه که مردم باید یاد و memorialized,” او گفت:.

“پاره کردن مجسمه است نه اعتراض” پنس تاکید کرد. “درگیر شدن در بحث های عمومی در جامعه خود را در مورد آنچه مناسب صفحه نمایش در حال راه آمریکا است.”

در مقابل رئیس جمهور در توییتر اعتراض به حذف مؤتلفه مجسمه ها و نمادهای.

مغلوب ساختن پیشی جستن است هشدار فرهنگی آخرالزمان و جامعه ای که تجزیه. با بایدن در راس رئیس جمهور ادعای بی قانونی خواهد سلطنت و فعالان لیبرال خواهد بود که اختیار تام به ریشه کن کردن خاطرات به برجسته چهره های تاریخی و سلب مشروعیت وجود آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن سوار این پیام در طول یک ماه ژوئیه 3 سخنرانی از پایه کوه راشمور که ستایش شد در سمت راست.

پنس گفت که یک گردهمایی از افسران پلیس در فیلادلفیا در روز پنج شنبه که تهمت هرگز رها اجرای قانون محلی به هوی و هوس از دموکرات استدلال کرد که رئیس جمهور نظرات در داکوتای جنوبی در حال, دقیق ترین نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن فلسفه نیست.

“آنچه من می بینم وقتی که من فکر می کنم از تاریخ آمریکا است که یک ثابت به سوی یک اتحاد کامل تر. از زمان تاسیس کشور ما بیان مجموعه ای از آرمان که واقعی نیست اما آنها aspirational,” معاون رئیس جمهور گفت:. “آنچه رئیس جمهور گفت: در کوه راشمور بود در مورد ما در حال رفتن به جشن تاریخ ما به عنوان یک ثابت مارس برای تحقق این آرمان است که آمریکایی ها گرامی.”

جزئیات کامل متن واشنگتن آزما مصاحبه با معاون رئیس جمهور مایک پنس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net