مصاحبه | مصوبات برای biosimilar محصولات خواهد شد درایو رشد حرکت می گوید: Kiran Mazumdar Shaw, Founder & CMD Biocon

Kiran Mazumdar Shaw, bioconKiran Mazumdar شاو

پس از موفقیت FY20 که دیدم جدید مشارکت جهانی و راه اندازی حیاتی محصولات Biocon آماده است تا به گسترش مواد مخدر خود را نمونه کارها و ایجاد امکانات جدید در بنگلور موسس آن & CMD Kiran Mazumdar شاو می گوید Srinath Srinivasan.

یکی از تغییرات عمده شما اجرا درخواهد آمد در سال 2019 شد انتصاب Siddharth میتال به عنوان مدیر عامل جدید. آنچه را که تغییر رهبری مستلزم در سال 2020? خواهد Biocon بود جسارت به بازارهای جدید?

Siddharth Mittal دارای توانایی کمک به رشد Biocon بیش از شش سال گذشته. گسترش پایه مشتری ما و رد پای جهانی است ذاتی بخشی از استراتژی ما است و ما ادامه خواهد داد به دنبال این مسیر در سال 2020 است. در سال گذشته Biocon گسترش جغرافیایی آن رسیدن به چین در مقام دوم جهان بزرگترین بازار دارویی از طریق همکاری با یک شرکت داروسازی برای سه نفر از آن ما تایید generic فرمولاسیون. برای نه ماه اول سال مالی این شرکت درآمد رشد 19% به تومان 4,885 کرور با کلیدی کسب و کار بخش گزارش رشد قوی. من مطمئن هستم که به عنوان مدیر عامل Siddharth قادر خواهد بود به عملکرد شرکت را به سطح بعدی و ساخت بسیار زیاد ارزش برای سهامداران آن.

اخبار مرتبط

Biocon بیولوژیک خود شرکت تابعه برنامه بلند پروازانه برای بازار ایالات متحده با معرفی rh-انسولین است. در یک فضای تحت سلطه الی لیلی و Novo Nordisk, چگونه انتگرال حرکت فرعی را با هدف رسیدن به 1 میلیارد دلار در درآمد FY22?

این بیولوژیک کسب و کار است که تا حد زیادی متشکل از biosimilars بخش تولید درآمد Rs 1,594 کرور در نه ماه اول FY20 ضبط رشد 50% y-o-y است. درآمد حرکت رانده شدن توسط biosimilars مانند تراستوزوماب, Pegfilgrastim, گلارژین, نوترکيب انسانی به انسولین (rh-انسولین) و Bevacizumab که کاملی بوده اند در چندین بازار در سراسر جهان است. از این پنج کاملی biosimilars سه راه اندازی شده است در بازارهای توسعه یافته است. این ثابت تجاری از biosimilars در توسعه و همچنین بازارهای در حال ظهور کمک خواهد کرد که ما عبور از $1 میلیارد milepost.

اخیر اندازی Ogivri در آمریکا دیدم Biocon به دست آوردن نزدیک به 5% در بازار سهام است. چگونه شما قصد دارید برای حفظ حرکت در این تقویم سال ؟ چه می توان انتظار داشت از همکاری خود را با Mylan در سال 2020?

در علاوه بر این به راه اندازی آن در ایالات متحده Ogivri شده است و کاملی در کانادا و چندین اتحادیه اروپا. در Q3FY20 ما biosimilar تراستوزوماب دریافت تایید از ANMAT این آرژانتینی سلامت تنظیم و شریک ما خواهد بود commercialising محصول به زودی. تراستوزوماب باید به ما اجازه ظهور به عنوان یک رهبر در بازار جهانی است. FDA تایید برای ما جدید تسهیلات ساخت برای Pegfilgrastim در بنگلور ما را قادر به افزایش ظرفیت قابل ملاحظه ای و شیر در حال رشد فرصت ها در آمریکا و دیگر بازارهای جهانی است. Biocon بیولوژیک یک محصول جامع خط لوله از 28 biosimilar مولکول از آن است که شرکت در حال توسعه 11 با Mylan. ترکیبی از کلید راه اندازی جدید و مصوبات برای Mylan-همکاری biosimilar محصولات خواهد شد درایو شتاب رشد در Biocon بیولوژیک در کوتاه مدت.

در سال 2019 شد شماره شش در 10 صفحه در جهانی زیست فناوری کارفرمایان رتبه بندی ما بر اساس علم مجله. چه بخش خواهد Biocon استخدام برای رفتن به جلو ؟ خواهد شما را افزایش می دهد محلی استخدام خارج از هند در سال 2020?

Biocon را در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده مردم محور شیوه های آن را در هند بیشتر ترجیح داده بیوتکنولوژی کارفرما. رتبه ششم در معتبر لیست بالا جهانی بیوتکنولوژی کارفرمایان برای سال 2019 ما نیز تنها آسیایی شرکت به ویژگی های میان بالا 20 در سالانه علوم مشاغل کارفرمایان بالا بررسی. به عنوان بخشی از چشم انداز ما از یک رهبر جهانی ما خواهد بود استخدام با کیفیت بالا و منابع علمی از سراسر جهان در سال 2020 است.

چه خواهد بود خود را در زمینه های کلیدی از سرمایه گذاری در FY21? می تواند ما انتظار داریم تحقیق و توسعه عمده فشار به عنوان شرکت مقیاس کسب و کار خود را در بازارهای کلیدی مانند ما ؟

ما یک سرمایه بر کسب و کار و به عنوان یک شرکت محور نوآوری ما همچنان به سرمایه گذاری در R&D و گسترش ساخت و ساز ما ظرفیت. ما نیز به دنبال سرمایه گذاری در دیجیتال شدن دستگاه و تکنولوژی را فعال کنید سیستم عامل برای حمایت از رشد اقتصادی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>