endometriosis, medical disorders, International Women's Day 2020, International Women's Day theme, ADHD, lifestyle, nutrition, diet, depression, Vitamin D deficiency, vitamin E deficiency, laparoscopy, pregnancy, postpartum depressionوجود دارد که نیاز به ایجاد آگاهی در میان مردم و سایر مراقبت های بهداشتی کارگران برای پیدا کردن و تشخیص این بیماری در میان زنان است. (رویترز)

توسط Dr Shailly Sharma

روز بین المللی زنان 2020: اختلالات پزشکی بر زنان هستند و نه لزوما با همان علائم مشخصات که در مردان به دلیل ذاتی بیولوژیکی و مسائل روانی و تربیت است. نیز وجود دارد چند بیماری خاص به جنس زن. در این نور افکن ویژگی ما به بررسی برخی از شرایط پزشکی که در آن زنان ممکن است باقی می ماند underdiagnosed و کشف برخی از دلایل ممکن است پشت این.

اخبار مرتبط

اندومتریوز

یک وضعیت که در آن بسیاری از زنان در مبارزه برای یک مدت زمان طولانی قبل از آنها را مدیریت برای به دست آوردن یک تشخیص صحیح اندومتریوز است. آن را یک بیماری مزمن و پیشرونده بیماری که در آن بدن به حال فعال باقی مانده از بافت آندومتر در خارج از رحم و آنها می توانند در حال حاضر با بی شمار از علائم مانند تداوم شکم درد ناتوان کننده درد در ناحیه لگن غیر طبیعی خونریزی قاعدگی, درد در طول مقاربت و بسیاری از بار به تقلید از هر بیماری دیگر است. این علائم می تواند تاثیر شدید در یک فرد کیفیت زندگی موثر بر بهره وری خود را و دیگر جنبه های جسمی و عاطفی و سلامت روانی. دوره از شروع علائم به تشخیص مناسب می تواند نگران کننده طولانی است. همچنین امکانات تشخیصی لاپاراسکوپی و هورمونی آزمون به راحتی در دسترس هستند در همه جا ساخت این وضعیت سخت تر تشخیص داده می شود.

ADHD و سایر اختلالات خلقی

بیماری های روانی بسیار شایع هستند و بسیار underdiagnosed. هر که 1 در 3 زنان برخی از اختلال روانی در برخی از نقطه در زندگی است اما اغلب نادیده گرفته شده هر دو توسط بیمار و در اولیه یا ثانویه سطح بهداشت و درمان.

بارداری می تواند منجر به نوسانات خلقی و افسردگی پس از زایمان نیز بسیار شناخته شده نهاد اما در بسیاری از موارد این علائم اولیه اغلب نادیده گرفته شده است. افسردگی شایع تر است در زنان بیش از مردان است اما متاسفانه زنان با داشتن اختلالات خلقی یا ADHD نیز اغلب دارای برچسب در ابتدا به عنوان افسردگی و ممکن است سالها تشخیص داده می شود به درستی. بسیاری از اختلالات روانی می تواند تقلید علائم فیزیکی و نامیده می شود در مجموع به عنوان اختلالات روان تنی.

فقدان میل جنسی نیز می تواند بخشی از استرس است.

تاریخ دقیق و معاینه و ترجیحا یک ارزیابی روانی است که اغلب لازم برای تشخیص دقیق بیماری و علت. عدم آگاهی در مورد اختلالات روانی در جامعه و عدم تمایل در بيماران بخش برای یک ارزیابی روانی نیز باعث می شود همه چیز دشوار است.

کمبودهای تغذیه ای

چندین خاص کمبودهای تغذیه ای می تواند علت بسیاری از علائم غیر اختصاصی هستند و به راحتی از دست رفته در ابتدا. کمبود ویتامین D بسیار شایع در زنان است و می تواند منجر به تعمیم خستگی تعمیم درد استخوان و از دست دادن استقامت. ویتامین ب 12 و اسید فولیک کمبود می تواند منجر به کم خونی شدید همراه با زخم زردی خفیف و طعم از دست دادن. کمبود آهن منجر به کم خونی و ریزش مو و كمبود ويتامين E باعث تغییرات پوستی و استرس اکسیداتیو. این یک افسانه است که کمبود های تغذیه ای رخ می دهد تنها در کمتر ممتاز افراد به عنوان آنها رخ می دهد به همان اندازه در به خوبی به انجام افراد بیش از حد. اغلب آنها از دست رفته در ابتدا و نادیده گرفته شده است. آنها به راحتی ایرادات و منجر به کیفیت بهتر زندگی.

اینها چند بیماری شایع است که اغلب از دست رفته در ابتدا و یا در بسیاری از موارد تشخیص داده نمی شد به درستی در همه. ما نیاز به ایجاد آگاهی در میان مردم و سایر مراقبت های بهداشتی کارگران برای پیدا کردن و تشخیص این که بیشتر آنها به راحتی قابل درمان و منجر به کیفیت بهتر زندگی. پزشکان نیز باید حساس نسبت به مسائل روانی برای شناسایی زود هنگام این بیماری است.

(این مقاله نویس است مشاور متخصص زنان & متخصص زنان, کارت قرمز اسکورت بیمارستان فریدآباد. گلزنی خود نویسنده.)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im