داخلی بخش نهایی برنامه ای برای باز کردن یوتا اراضی که قبلا تحت بنای یادبود ملی حمایت حفاری, استخراج معدن و چرای توسعه است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد کاهش قابل توجهی به یوتا خرس گوش و بزرگ Staircase-Escalante آثار ملی در دسامبر 2017. کاهش رفت و به اثر در فوریه 2019 اجازه می دهد شرکت ها و افراد شروع به درخواست برای مجوز برای توسعه زمین.

“با این تصمیمات ما در حال پیشبرد هدف ما بازگرداندن اعتماد و همسایه خوب” گفت: Casey Hammond, DOI اقدام دستیار وزیر برای زمین و مواد معدنی مدیریت. او گفت: دولت طرح خواهد تعادل بیشتر حمایت بیش از مادری فرهنگی و محلی مدیریت منابع با توجه به واشنگتن پست.

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون تعیین شده Grand Staircase-Escalante به عنوان یک اثر تاریخی ملی در سال 1996 و تهمت کاهش این منطقه از 1.7 میلیون هکتار به حدود 1 میلیون. تهمت نیز قطع خرس گوش که تعیین شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما و از 1.35 میلیون هکتار به بیش از 200 ، 000 هکتار است.

در بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن دسامبر 2017 اعلام گروه های زیست محیطی شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از پیشنهاد کاهش این استدلال که آثار ملی تعیین شده تحت 1906 آثار باستانی عمل نمی تواند کاهش می یابد.

هاموند گفت: دولت در حرکت رو به جلو با برنامه های خود را برای باز کردن مناطق برای توسعه با وجود پرونده های حقوقی.

“اگر ما را متوقف و منتظر برای هر قطعه از دادخواهی برای حل و فصل شود, ما هرگز قادر به انجام بسیاری از هر چیزی در اطراف در اینجا” هاموند گفت.

یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت ستایش داخلی برنامه گفت: “آثار تاریخی باید به عنوان کوچک که ممکن است برای حفاظت از آثار و منابع فرهنگی. و آنها باید ایجاد نمی شود اعتراض جوامع محلی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im