جالب! چگونه Delhi Metro است که حفظ آن قطار سیگنالینگ مترو در شبکه راه آهن میان مستند

Delhi MetroDMRC حفظ مترو دهلی شبکه با حداقل ضروری استقرار کارکنان

Delhi Metro تعمیر و نگهداری در طول COVID-19 مستند: Delhi Metro خدمات برای مسافران شده است به حالت تعلیق تا 14 آوریل سال 2020 با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس اما آهن مترو دهلی نو شرکت (DMRC) است که هنوز هم در حال کار برای اطمینان از به موقع تعمیر و نگهداری و سیگنالینگ مترو شبکه راه آهن. یک DMRC گفته سخنگوی مالی اکسپرس آنلاین است که به منظور جلوگیری از COVID-19 عفونت از, پخش كردن, حداقل DMRC کارکنان مستقر شده اند در مترو و محوطه. این CISF مقامات کارکنان خانه داری و دیگر DMRC تکنسین شده اند مجهز به دنده محافظ مانند ماسک و دستکش و غیره برای محافظت از خود از هر خارجی قرار گرفتن در معرض. در حال حاضر 21 روز در سراسر کشور مستند به DMRC حفظ مترو دهلی شبکه با حداقل ضروری استقرار کارکنان در صورت زیر است:

 • تنها ترمینال دهلی نو ایستگاه های مترو در تمام خطوط انبار نقاط ورود و خروج و همچنین تبادل ایستگاه خواهد بود سرنشین دار توسط DMRC کارکنان دور ساعت در چرخش شیفت. این شده است به دنبال پس از 28 مارس سال 2020
 • دو دهلی نو مترو قطار در حال عمل به صورت روزانه از هر ترمینال ایستگاه مترو دهلی نو در صبح و در ساعات شب به جز در دهلی نو مترو فرودگاه اکسپرس خط و Delhi Metro, خاکستری, خط. در این دو راهرو قطار حرکت انجام خواهد شد و در ساعت صبح, تنها در هر روز 6.
 • بالا-توضیح مترو حرکت ورزش در تمام راهروها است که با هدف حصول اطمینان از سلامت خوب و همچنین عملکرد تمام سیستم های مانند مسیر کشش علامت کشش مخابرات و غیره. که لازم است برای عملیات صاف مترو خدمات در طول معمول روز
 • مترو دهلی عملیات کنترل مراکز که در واقع مترو بهون و بنارس پارک مستقر شده اند با حداقل کارکنان دور ساعت. به طور کلی در حدود 10-12 کارکنان کار در یک شیفت است که ممکن است در نهایت به کاهش 2-3 اعضا در یک شیفت.
 • حداقل کارکنان از مترو سیستم مربوط بال مانند signalling, عمران, برق, مخابرات, آهنگ, کشش خواهد بود مستقر در ایستگاه های مترو. هدف این است که به بازدید از ایستگاه های مترو و بررسی قابلیت های فنی سیستم به طور منظم به منظور اطمینان حاصل شود که شبکه به درستی کار می کند.
 • DMRC آماده کرده است که وظیفه فهرستی برای کارکنان در چنین راهی است که یک مدیر ایستگاه یا ایستگاه کنترل بازديد بدون سرنشین ایستگاه مترو هر روز ششم.
 • تمام تجهیزات در شبکه که قابلیت های مورد نیاز نمی باشد با توجه به عملکرد غیر قطار خدمات خواهد شد خاموش در طی 21 روز مستند دوره است.
 • عرضه تجاری این رسانه ها به خصوص مغازه ها و دکه ها ممکن است متوقف شود با توجه به دلایل ایمنی در طول مستند.
 • منبع تغذیه در ایستگاه های مترو مورد نیاز برای کارکنان حداقل اعضای CISF خانه داری مستقر در ایستگاه های است که اطمینان می داد. منبع تغذیه نیز در حال استفاده برای گالری ها در ایستگاه های پمپ آب در دسترس بودن آب در washrooms.
 • قابلیت OHE و سیگنالینگ سیستم های تضمین خواهد شد توسط DMRC در طول مستند دوره است. همه از سیستمهای ارتباطی مانند, آی فون, رادیو, مجموعه خواهد شد در به طور منظم working mode به همراه دوربین.
 • DMRC را CISF پرسنل خواهد بود منینگ تمام ایستگاه های مترو و همچنین نظارت بر محل از طریق ایستگاه دور و فیلم دوربین مدار بسته برای هر گونه فعالیت غیر معمول. هر گونه فعالیت غیر طبیعی خواهد بود به گزارش CISF به اتاق کنترل.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>