هوش ارزیابی نشان می دهد روسی نعمت منجر به مرگ و میر ناشی از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا: گزارش

نعمت های ارائه شده توسط روسیه به طالبان وابسته به داعش در ازای کشتن نیروهای ایالات متحده در افغانستان گزارش شده است که اعتقاد به منجر به کشته شدن برخی از اعضای خدمات.

مردم با آگاهی بر این موضوع گفت: واشنگتن پست در گزارش منتشر شده روز شنبه که ارزیابی اطلاعات به دست آمده از بازجویی از دستگیر شده داعش نشان داد که این برنامه هزینه های زندگی چندین نیروهای ایالات متحده. هنوز روشن نیست که دقیقا چگونه بسیاری کشته شده اند و یا هدفمند از طریق این برنامه وجود است که هر دو روسیه و طالبان را رد کرده اند.

“صحت اساسی اتهامات ادامه به بررسی” یک سخنگوی شورای امنیت ملی گفت: واشنگتن پست زمانی که خواسته از نظر.

به نیویورک تایمز هفته گذشته گزارش که رئیس جمهور تهمت بود در جریان فضل برنامه در ماه مارس و با توجه به طیف وسیعی از پاسخ های ممکن است که دولت هنوز به اجازه ولی رئیس جمهور اوباما و کاخ سفید را رد کرده اند او مطلع شد. در حالی که مجلس نانسی پلوسی به نظر نمی رسد برای خرید تهمت را انکار جمهوریخواه وایومینگ Rep. لیز چنی خواستار پاسخ از کاخ سفید روز یکشنبه در مورد اینکه چرا تهمت نبود دادهایم.

ده ایالات متحده خدمات اعضای کشته شدند خصمانه آتش یا بداهه بمب در افغانستان در سال 2018 با زیر 16 سال گذشته و دو این سال است. از کسانی که چندین کشته شدند نیروهای امنیتی افغان که به فکر گاهی اوقات می تواند نفوذ توسط طالبان در “سبز بر آبی” خصمانه حوادث.

ایالات متحده و طالبان رخ داد یک توافقنامه صلح در ماه فوریه و طالبان است و نه هر گونه حمله آمریکا به مواضع پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *